Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Piaseczny wyznał, dlaczego nie pokazuje się ze swoim partnerem. Zaskakująca odpowiedź, nigdy go nie zobaczymy?
Michał Fitz
Michał Fitz 08.12.2022 23:12

Andrzej Piaseczny wyznał, dlaczego nie pokazuje się ze swoim partnerem. Zaskakująca odpowiedź, nigdy go nie zobaczymy?

Andrzej Piaseczny
fot. KAPiF Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT – FINAŁ

Andrzej Piaseczny już od jakiegoś czasu nie utrzymuje w tajemnicy swojej prawdziwej orientacji. Nie ukrywa także tego, że na co dzień mieszka wraz ze swoim partnerem. Mimo to nie pokazuje się z nim na wydarzeniach branżowych i w mediach społecznościowych. Dlaczego?

Wokalista wyjaśnił to dokładnie w wywiadzie udzielonym dla „Wirtualnej Polski”. Przy okazji wytłumaczył też swoje podejście do orientacji i do wiary.

Andrzej Piaseczny o swoim partnerze

Andrzej Piaseczny opowiadał o swoim partnerze w wywiadach, a także śpiewa do niego piosenki. Mimo to stroni od pokazywania się z nim. Co stoi za tą decyzją? Jak wytłumaczył sam zainteresowany, powód jest bardzo błahy.

Jego towarzysz nie chce być bowiem osobą publiczną tak jak popularny „Piasek”. Nie życzy sobie, by pisano o nim w mediach, dlatego trzyma się w celebryckim cieniu swojego partnera. Wokalista jego decyzję oczywiście szanuje oraz rozumie, dlatego sam stara się robić wszystko, by nawet przypadkiem go nie zawieść.

Andrzej Piaseczny o podejściu do życia

Choć Andrzej Piaseczny mówi o swojej orientacji otwarcie, a w „Tańcu z Gwiazdami” bardzo kibicował pierwszej parze męsko-męskiej, raczej nie można go nazwać czołowym aktywistą środowiska LGBTQ+. Piaseczny wyjawił, że wynika to ze złożoności jego osoby.

Jest bowiem zarówno gejem, jak i osobą wierzącą, co niestety według wielu w naszym kraju powinno się wykluczać. Piaseczny nie chce być kojarzony ze skrajnościami związanymi z każdą społecznością, której jest częścią, dlatego nie stoi na czele żadnego pochodu. Niezależnie czy to Marsz Równości, czy katolicka procesja. Przy okazji przyznał, że był na pierwszym ze wspomnianych wyżej wydarzeń w tym roku w Poznaniu. Wolał jednak wmieszać się w tłum.

To, że jacyś jesteśmy, nie powoduje, że mamy obowiązek unifikowania się z jakimś ekstremum wyjaśnił artysta

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka