Andrzej Sołtysik od trzech tygodni nie widział się z żoną twarzą w twarz. Ukochana gwiazdy DDTVN została odizolowana. To przykre, że musi zmagać się z chorobą bez swojego męża.

Andrzej Sołtysik jest doskonale znany wszystkim fanom programu „Dzień dobry TVN”. Niestety od trzech tygodni dziennikarz nie miał możliwości spotkania ze swoją żoną. Wszystko przez fakt, że została odizolowana.

Andrzej Sołtysik przeszedł zakażenie koronawirusem jeszcze w marcu. Dziennikarz wówczas odizolował się od swojej rodziny. Teraz Patrycja sama musi zmagać się z chorobą.

Andrzej Sołtysik od trzech tygodni nie widział żony

Rozłąka z drugą połówką nigdy nie jest łatwa. Jednak jest znaczna różnica, kiedy nasz ukochany lub ukochana wyjeżdża na relaksujący weekend, lub na kilka dni w delegacje, a kiedy nie możemy jej zobaczyć przez chorobę.

Patrycja Sołtysik już od trzech tygodni zmaga się z zakażeniem koronawirusem. Niestety żona dziennikarza znosi infekcję gorzej niż przeciętny pacjent. Patrycja pisała ostatnio na swoim profilu na Instagramie, w jakim jest stanie i jak się leczy.

Okazuje się, że wciąż nie uporała się z zapaleniem płuc. Co więcej, sama wykonuje sobie zastrzyki zapobiegające powstawaniu zakrzepów, przeprowadza inhalacje, a także przy pomocy pulsoksymetru kontroluje swoją saturację, czyli wysycenie krwi tlenem.

 – Dziś mija trzeci tydzień od pozytywnego wyniku testu. Nie poradziłam sobie jeszcze z zapaleniem płuc i kaszlem – pisze Patrycja Sołtysik.

Mamy nadzieję, że żona Andrzeja Sołtysika jak najszybciej upora się z chorobą i będzie mogła wrócić do swojego męża. Oczywiście dziennikarz cały czas wspiera swoją małżonkę, ale każdy z nas wie, że kontakt z ukochaną twarzą w twarz to coś zupełnie innego, jak tylko kontakt za pośrednictwem internetu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pomponik.pl

Poprzedni artykułTVN upamiętnił Krzysztofa Krawczyka
Następny artykułAgnieszka Dygant przekazała wiadomość o śmierci Marii Skąpskiej. „Nasza przyjaciółka, człowiek filmu”