Andrzej Strzelecki nie żyje. Smutne informacje obiegły Polskę, aktor walczył z nowotworem. Gwiazdor w czerwcu poinformował, że zdiagnozowano u niego nieoperacyjnego raka płuc, niestety, mężczyzna zmarł w wieku 68 lat. Cały kraj był zaangażowany w pomoc artyście. Córka aktora potwierdziła tragiczną wiadomość.

Andrzej Strzelecki to ukochany aktor wielu Polaków. Grał w takich produkcjach jak W pustyni i w puszczy czy Klan. Niestety, choroba okazała się wyjątkowo podstępna, a obecny poziom medycyny niewystarczający, by ocalić życie artysty.

Nie żyje Andrzej Strzelecki

Córka aktora w czerwcu 2020 roku wydała oświadczenie potwierdzające, że Andrzej Strzelecki cierpi na raka płuc i oskrzeli i stopień zaawansowania choroby opisywany jest jako nieoperacyjny. Kobieta zorganizowała zbiórkę pieniędzy, by móc skorzystać z pomocy specjalistów poza granicami kraju.

Tysiące osób przyłączyło się do dramatycznej walki o zdrowie i życie aktora. Rodzina, przyjaciele, gwiazdy i studenci z Akademii Teatralnej w Warszawie, gdzie wykładał Andrzej Strzelecki, zrobili co w ich mocy, by zebrać odpowiednią kwotę.

  1. Kobieta poszła na pocztę i zdjęła majtki. Obsłużono ją dopiero wtedy, kiedy założyła je na głowę
  2. Czy Łukasz Szumowski nagle odchodzi z Ministerstwa Zdrowia? Zadziwiające doniesienia obiegły media, wreszcie sam odpowiedział
  3. Jacek Kurski bierze ślub. Najpilniej strzeżona tajemnica byłego prezesa TVP

Zmarł Andrzej Strzelecki, miał 68 lat

Artysta był uwielbiany zarówno przez starszych widzów, jak i młodzież. Był rektorem Akademii Teatralnej, gdzie cieszył się dobrą sławą i nienaganną opinią. Jeszcze wczoraj media informowały o tym, że gwiazdor ma otrzymać innowacyjny lek ze Stanów Zjednoczonych.

Niedawno pisaliśmy, że Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję o sprowadzeniu innowacyjnego leku dla aktora. Udało się to dzięki zbiórce stworzonej przez córkę Andrzeja Strzeleckiego. Niestety, mężczyzna nie doczekał się terapii. Rodzinie i przyjaciołom artysty składamy najszczersze kondolencje.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

andrzej strzelecki
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Nie żyje Andrzej Strzelecki, miał 68 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotlety mielone po szwedzku są bezkonkurencyjne. Polacy je pokochają, dzięki kultowym składnikom
  2. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko
  3. Gwiazda ”M jak miłość” bez ubrań, opleciona wężem. Do sieci trafiły gorące zdjęcia
  4. Wstrząsajce, co zrobili Idze Lis. Taco Hemingway musiał jej bronić, ”będzie ci wstyd”
  5. Nie żyje panna młoda, zmarła po zjedzeniu ciastka. Powód okazał się wstrząsający
  6. Piotr Gąsowski w żałobie. Śmiertelna choroba nie dała za wygraną

Źródło: plotek.pl, onet.pl, o2.pl, wikipedia.pl, interia.pl

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.