Andrzej Strzelecki zmarł w piątek 17 lipca. Niestety, mimo ogromnego zaangażowania wielu osób w walkę o życie i zdrowie artysty, mężczyzna przegrał z chorobą. Rodzina aktora podjęła bardzo ważną decyzję. Po kilku dniach milczenia w sieci pojawił się nekrolog Andrzeja Strzeleckiego. Bliscy ogłosili datę i miejsce pogrzebu. 

Joanna Strzelecka-Żylicz, córka zmarłego aktora, 20 lipca opublikowała nekrolog ukochanego taty. Wiadomo gdzie i kiedy zostanie pochowany Andrzej Strzelecki. Niektórym do tej pory trudno uwierzyć, że kilka dni temu pożegnaliśmy tak wybitnego artystę. 

Nekrolog Andrzeja Strzeleckiego

Rodzina zmarłego aktora postanowiła opublikować nekrolog Andrzeja Strzeleckiego. Do informacji publicznej podano datę oraz miejsce uroczystości pogrzebowych. 

Uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione w dniu 24 lipca 2020 roku (piątek) o godzinie 14.00 w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Powązki Wojskowe, po których nastąpi odprowadzenie do grobu. O czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku Rodzina – czytamy w nekrologu zamieszczonym przez córkę wybitnego artysty.

Andrzej Strzelecki zmarł 17 lipca, w wieku 68 lat. Niestety, nie udało mu się wygrać z chorobą

  1. Janusz Palikot nagle przekazał wiadomość o tragedii. Śmierć zabrała bliską osobę, zwyciężyła choroba
  2. Pod Sejmem zrobi się bardzo gorąco, setki Polek i Polaków są zbulwersowane. Wychodzą na ulice, będą protestować w obronie dzieci
  3. Adam Małysz nagle ujawnił prawdę o swojej żonie. ”Psychika płatała jej figle”

Andrzej Strzelecki: walka o życie

Kiedy córka Andrzeja Strzeleckiego w oficjalnym oświadczeniu wydanym w czerwcu potwierdziła chorobę swojego ojca, zorganizowała zbiórkę pieniędzy, by móc skorzystać z pomocy specjalistów poza granicami Polski.

W walkę o zdrowie i życie aktora zaangażowały się tysiące osób, w tym aktorzy, fani, bliscy oraz instytucje. Niestety, ku wielkiej rozpaczy wszystkich Andrzej Strzelecki zmarł. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Andrzej Strzelecki
Fot. Joanna Strzelecka-Żylicz, Facebook

Córka Andrzeja Strzeleckiego opublikowała nekrolog ojca. Pogrzeb aktora odbędzie się w piątek 24 lipca.

andrzej strzelecki
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Andrzej Strzelecki zmarł w wieku 68 lat z powodu raku płuc i oskrzeli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mszyce i mrówki zaatakowały twoje róże? Roztwór z 1 rośliny odstraszy je w 1 dzień
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr
  3. Czy pierwsza dama powinna dostawać wynagrodzenie? Wiadomo, ile zarabia Agata Duda
  4. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało
  5. Rodzina Agnieszki Kotońskiej właśnie się powiększyła. Gwiazda „Gogglebox” wszystko trzymała w tajemnicy, płyną gratulacje
  6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak

źródło: Facebook

 

Poprzedni artykułMałgorzata Trzaskowska ma ważną prośbę do Agaty Dudy. Zależy jej tylko na jednej rzeczy, postawiła ultimatum
Następny artykułAnna Lewandowska przeżyła prawdziwy wstrząs. Niewiarygodne, co ją spotkało w Monachium
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.