Connect with us

Showbiz

Anella pojechała na rentgen. Pijany mężczyzna BIŁ dla rozrywki. „Niezbędna operacja”

Opublikowane

-

Anella - Żywa Barbie

To nie był szczęśliwy wieczór dla polskiej „Żywej Barbie”. Jak wskazało badanie, doszło do złamań w dwóch miejscach, a dalsze leczenie wymaga operacji.

Anella opublikowała na swoim Insta Story filmik na którym wzruszonym głosem zdaje relacje z przykrego zdarzenia, jakie miało miejsce wczoraj. Pijany mężczyzna kopnął jej – jak mówi – „córeczkę”, czyli małego pieska yorka, co spowodowało złamanie łapki w dwóch miejscach. Agresywny mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, a Anella musiała spędzić wieczór w klinice weterynaryjnej ze swoim pieskiem.

Efektem kopnięcia przez nieznajomego pijanego w dodatku mężczyznę – jak wspomniałam „dla rozrywki” – jest złamanie łapki mojego pieska w dwóch miejscach co wykazał rentgen. Brak mi słów a serce pęka. Tymczasowo założony został opatrunek i czekamy na operację. Karma wraca – mam nadzieję że do Pana też powróci – chociaż nie życzę nikomu tego co teraz przeżywam – napisała w swojej relacji polska Żywa Barbie.

ZOBACZ TEŻ: „Żywa Barbie” zrobiła sobie BIUST… na paznokciach

Mamy nadzieję, że psiak szybko wróci do zdrowia, a pijanemu mężczyźnie nie ujdzie ten atak na sucho.

instagram.com

ZOBACZ WIDEO:

komentarze

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy