Aneta Kręglicka: syn modelki odziedziczył urodę po mamie. Nic dziwnego, że jest tak przystojny, skoro jego mama zyskała tytuł najpiękniejszej kobiety świata! Jak wygląda młody mężczyzna? Wiele osób twierdzi, że to prawdziwe ciacho!

Dzieci sławnych rodziców od lat wzbudzają zainteresowanie prasy. Fani gwiazd chcą wiedzieć, co słychać u pociech ich ulubieńców. Podobnie jest w przypadku dzieci światowej sławy modelek. Aneta Kręglicka: syn gwiazdy jest bardzo przystojny. Jak myślicie, po kim odziedziczył urodę? 🙂

Kim jest syn Anety Kręglickiej?

Aleksander Żak przyszedł na świat 2000 r. Życie Kręglickiej zmieniło się wówczas o 180 stopni. Modelka od 1989 roku jest związana z Maciejem Żakiem, który jest jego ojcem. Trzeba przyznać, że Aleksander wdał się w mamę — jest bardzo przystojny! Miss World rzadko pokazuje się z synem publicznie, jednak kilka lat temu media obiegła informacja, że Kręglicka pojawiła się z synem na pokazie Macieja Zienia. Ich wspólne zdjęcia z tego wydarzenia medialnego wzbudziły sensację w sieci.

Aneta Kręglicka: syn jest dla niej wszystkim!

Kręglicka stworzyła z synem wyjątkową więź. Chociaż modelka pilnie strzeże swojej prywatności i niezwykle rzadko wypowiada się na temat życia własnego i swoich bliskich, w dniu osiemnastych urodzin syna zrobiła wyjątek. Na swoim Instagramie umieściła osobiste wyznanie z okazji jego narodzin. Przeczytajcie te ciepłe i szczere słowa:

– Staram się nie mówić publicznie o moim życiu rodzinnym, od lat trzymam się wiernie tej zasady. Dzisiaj, trochę wbrew sobie, postanowiłam podzielić się z Wami osobistą refleksją. Moje dziecko, mój chłopiec właśnie kończy 18 lat. No cóż, jestem matka mężczyzny. Kiedy to się stało, pytam?! Kocham Cię i wciąż stoję za Tobą murem❤️ – napisała modelka.

aneta kręglicka: syn
instagram.com @anetakreglicka_official

Aleks z 2018 stał się pełnoletni! Mama uczestniczyła w jego przyjęciu urodzinowym, z którego zdała szczegółową relację na swoim Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Posłanka ma podobno kilka źródeł dochodu
  2. Kinga Rusin opublikowała uroczy wpis na Dzień Kobiet. Co na to jej córki?
  3. Jak kiedyś wyglądała Katarzyna Nosowska? Gwiazda pokazała zdjęcie sprzed 30 lat!