Aneta Zając, aktorka znana z serialu Pierwsza miłość wrzuciła na swój Instagram niepokojące zdjęcie. Jej twarz jest posiniaczona, a mina nie za tęga. O co chodzi?
Zdjęcie to efekt charakteryzacji autorstwa makijażystek Karoliny Pajkert-Ślężak i Joanny Zakrzewskiej. Najprawdopodobniej wykonana na potrzeby polsatowskiego serialu Pierwsza miłość z Anetą w roli głównej. Uff. Całe szczęście

Aneta Zając – komentarze

Aneta Zając okraszyła fotkę słowami Gwiazdorzenia nie popłaca. Pomysłowo.

Pod zdjęciem nie brakuje pozytywnych komentarzy.
– A mówiłam nie świecić tyle razy, gdy idzie sie po chodnikach. Kogoś w końcu oślepiłaś i przez to zadymkę skroiłaś. Prosze Cię przestań uzywać glossy lipstick hihi ?pięknie teraz dorobiłaś się makep up niczym z „Pulapki” ale przechodnia. ? – czytamy (pisownia oryg.).
– Oj nie aneta ale i tak ładna jesteś nawet z siniakami??- brzmi kolejny komentarz na profilu aktorki.
Widać, że aktorka ma bardzo wiernych i oddanych fanów swojej urody i talentu. Pozazdrościć. Na swoim Instagramie umieszcza ona bardzo dużo zdjęć, zwłaszcza tych, które w jakiś sposób łączą się z jej życiem zawodowym. Jej wielbiciele nie mają zatem powodów do narzekań. Aneta ich rozpieszcza. Profil aktorki śledzi ponad 170 tys. osób.
Aneta Zając ukończyła PWSFTviT w Łodzi. Debiutowała w serialu Na dobre i na złe w 2000 roku. Później przyszedł czas na Plebanię. Od 2004 roku związana jest z serialem Pierwsza miłość. Aneta wystąpiła w polsatowskim show Jak oni śpiewają, gdzie zajęła piąte miejsca. Zwyciężyła pierwszą edycję Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami również telewizji Polsat. Partnerował jej tancerz, Stefano Terrazino. Aktorka związana jest także z teatrem. Wysępowała m.in. na deskach Teatru Komedia i Teatru Capitol. Ma dwóch synów – Roberta i Michała Krawczyka.
Aneta Zając
Fot. Instagram @anette.zajac
Aneta Zajac
Fot. Instagram @anette.zajac
Aneta Zając
Fot. Instagram @anette.zajac

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lara Gessler szczerze „Dobrze mi bez dzieci. Fajnie mi się żyje”
  2. Marta Żmuda-Trzebiatowska pierwszy raz pokazała zdjęcie z mężem
  3. Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]

źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułPoznaj NAJBOGATSZĄ parę show-biznesu. Beyonce i Jay-z
Następny artykułStare zdjęcie Kory z synem podbija internet. Zostało znalezione w archiwum
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.