Aneta z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zaskoczyła fanów fotografiami, które znalazły się na jej instagramowym profilu. Uczestniczka reality show pozuje, trzymając się za ciążowy brzuszek.

Fani nie kryją zachwytu nad zdjęciami gwiazdy i od razu zaczęli podejrzewać, że spodziewa się ona kolejnej pociechy. Aneta szybko jednak rozwiała ich wątpliwości i wyjaśniła, że fotografie pochodzą z dawnej sesji zdjęciowej, gdy była jeszcze w ciąży z Mieszkiem.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Aneta pozuje z ciążowym brzuszkiem

Uczestniczka popularnego reality show od czasu swojego udziału w programie stała się bardzo aktywna w swoich social mediach. Tam pozostaje w stałym kontakcie z internautami i z chęcią dzieli się z nimi szczegółami swojego życia prywatnego.

Aneta brała udział w licznych sesjach zdjęciowych, a ich efekty chętnie prezentowała w sieci. Tym razem gwiazda pokazała kilka fotografii, na których pozuje, trzymając się za ciążowy brzuszek. Fani natychmiast ruszyli z gratulacjami, jednak uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” szybko ostudziła ich podekscytowanie.

Okazało się, że zdjęcia pochodzą z sesji zdjęciowej z czasów ciąży z synkiem Mieszkiem.

Przy okazji sesji świątecznej u Joanny Dubisz, przypomniało mi się jak robiłyśmy sesję brzuszkową. To było naprawdę coś. Nie wszystkie zdjęcia widzieliście – podpisała fotografie Aneta.

Aneta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” marzy o powiększeniu rodziny?

Nic dziwnego, że fani natychmiast zareagowali na najnowsze zdjęcia na profilu gwiazdy. Aneta Żuchowska już jakiś czas temu wyznała, że wspólnie z mężem marzą o powiększeniu rodziny i chcieliby, aby ich syn wychowywał się razem z rodzeństwem.

Uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” urodziła Mieszka w lutym 2022 roku i szybko wróciła do formy sprzed okresu ciąży. Jednocześnie deklarowała, że nie chciałaby długo czekać na kolejną pociechę.

– To nie jest kwestia lat. Będzie miał niewiele młodsze rodzeństwo. Nie mówię, że już, za kilka tygodni czy miesięcy znowu będę w ciąży. Ale to na pewno bliżej niż za kilka lat – powiedziała młoda mama w programie „Dzień dobry TVN”.

Zobacz zdjęcia:

Aneta Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram/anet.zuchowska
Aneta Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram/anet.zuchowska

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.