Angelika Mucha obchodzi wyjątkową rocznicę. Dokładnie wczoraj minęły 4 lata, odkąd udało jej się dotknąć Justina Biebera. Kanadyjski wokalista to wielki idol polskiej infulencerki, która z wielkim wzruszeniem wspomina to wydarzenie.

Angelika Mucha za pośrednictwem mediów społecznościowych reklamuje niemal wszystko, co jest możliwe, przez co niektórzy mogą ją uważać za osobę, która w niczym nie jest dobra, a robi karierę. Inlufencerka jednak na to nie zważa i wydaje się być szczęśliwa, co udowadnia, wspominając wyjątkowe zdarzenie ze swojego życia.

Angelika Mucha jest wielką fanką Justina Biebera

Angelika Mucha ma 22 lata, a już udało jej się zrobić całkiem dużą karierę. Kobieta na swoich kanałach w mediach społecznościowych reklamuje chyba wszystko, co tylko jest możliwe.

Jednak poza tym, influencerka jest wielką fanką Justina Biebera. Angelice udało się nawet napisać książkę o swoim obiekcie westchnień, ale Kanadyjczyk chyba nie dostrzegł tej publikacji.

Influencerka wspomina wyjątkowy moment ze swoim idolem

Wczoraj minęły równo 4 lata od momentu, kiedy Angelika Mucha dotknęła Justina Biebera. Dla polskiej influencerki był to jeden z najważniejszych, a może i najważniejszy dzień w życiu.

Można nawet rzec, że tamten dzień otworzył drzwi do jej kariery. Wyjątkowy moment trwał ledwie ułamek sekundy, dzięki czujnej postawie ochroniarzy. Dlatego Mucha nie omieszkała wrócić wspomnieniami do tamtego dnia, co można było zobaczyć na jej Instagramie.

Relacja live i uczczenie wyjątkowej chwili Angeliki Muchy

Angelika Mucha udostępniła na swoim InstaStory memy i relacje fanów, którzy również wspominają to pamiętne spotkanie z Justinem Bieberem. Opowiedziała również o tym, co dokładnie działo się tamtego dnia.

-Mega lubię wracać do tego dnia i wyskakuje mi powiadomienie ze wspomnieniami. Byłam wtedy chyba na siedmiu, ośmiu koncertach Justina właśnie z tej trasy i z koncertu Justina z Krakowa mam najgorsze nagrania, serio. Mega mało nagrywałam i wszystko jest mega rozmazane, ja tak trzepię tym telefonem strasznie… – powiedziała 22-latka podczas relacji.

 

Źródło: Pudelek

Poprzedni artykułWiemy, kiedy uczniowie mogą wrócić do szkół. Minister edukacji podał wstępny termin, ważne informacje dla każdej mamy
Następny artykułAktor ”Barw szczęścia” pobity, trafił do szpitala. ”Grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami”
Ukończyłem studia dziennikarskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Za sobą mam pracę m.in. w redakcjach: Radio Gol, UMK TV, czy Zagranie.com. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie adresowaną wiadomość na aleksy.kielbasa@iberion.pl