Angelina Jolie i Colin Farrell poznali się kilka lat temu na planie filmu Alexander i podobno już wtedy między nimi zaiskrzyło. O ich rzekomym romansie mówiło wówczas całe Hollywood i wróżono im wielką miłość. Każdy z nich poszedł jednak w inną stronę. Okazuje się, że postanowili odnowić znajomość sprzed lat i znów mają się ku sobie. Co na to Alicja Bachleda-Curuś?

Plotki o romansie Angeliny Jolie i Colina Farrella w ostatnim czasie przybrały na sile. O ich rzekomym związku rozpisują się wszystkie kolorowe magazyny. To nie pierwszy raz, gdy aktorka para ma się ku sobie. Jeszcze kilka lat temu połączyło ich gorące uczucie na planie filmu Alexander. Czy to oznacza, że stara miłość nie rdzewieje i na nowo połączyło ich gorące uczucie?

Czy Angelina Jolie i Colin Farrell są parą?

Chociaż Angelina nie potwierdziła pogłosek o romansie z przystojnym aktorem, to towarzyszyła mu wraz z dziećmi na premierze filmu Dumbo, co tylko podsyciło ciekawość fanów. Przypomnijmy, że Colin Farrell ma na swoim koncie wiele burzliwych relacji.l Kilka lat temu związany był również z polska aktorką, Alicją Bachledą-Curuś. Podobno teraz na nowo zawrócił w głowie Angelinie Jolie.

Jak donoszą zagraniczne media, Jolie i Farrell wybrali się niedawno na wspólny obiad. Podobno ich spotkanie było czysto zawodowe. Czy to prawda?

Angelina zawsze była nim zafascynowana i rozpatrywała go w kategoriach tego, który jej się wyślizgnął. Teraz nic nie stoi jej na przeszkodzie, a przywykła do tego, że zawsze dostaje to, czego chce – możemy przeczytać w Radar One.

Stara miłość nie rdzewieje

Angelina i Colin poznali się kilka lat temu na planie zdjęciowym filmu Alexander. Podobno już wtedy między nimi iskrzyło, a w kuluarach nie słabły plotki o ich romansie. Czy to znaczy, że znów mają się ku sobie? Wszystko na to wskazuje. Podobno Jolie i Farrell spotykają się ze sobą już od dwóch miesięcy, jednak starają się ukryć swój związek przed światem.

Jak sądzicie, czy pogłoski o ich romansie są prawdziwe?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

angelina jolie
instagram.com @angelinajolieofficial

O hollywoodzkiej gwieździe zrobiło się ostatnio głośno za sprawą jej rzekomego romansu z Colinem Farrellem.

angelina jolie
instagram.com @angelinajolieofficial

Angelina Jolie nieustannie pojawia się na okładkach magazynów.

angelina jolie
instagram.com @joliepitt_fg

Trzy lata temu cały świat obiegła wiadomość o rozstaniu Angeliny i Brada.

angelina jolie
instagram.com @angelinajolie_kids

Angelina i Collin poznali się na planie filmu Alexander.

angelina jolie
instagram.com @cinema.activ

Plotki o romansie tej dwójki nie słabną od kilku tygodni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Kozidrak obudziła się, a męża nie było w pokoju. Policja aresztowała go przed koncertem
  2. Danuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
  3. Monica Bellucci ma 14-letnią córkę, która jest jej wierną kopią. Wygląda zjawiskowo

źródło: gwiazdy.wp.pl, radiozet.pl