Ania zarabia ze swojej pracy 2200 zł. Kiedy przeczytała listę zakupów, która przygotował dla niej ukochany mężczyzna, dosłownie ścięło ją z nóg. Lista życzeń mężczyzny znacznie przewyższała jej możliwości finansowe. Mimo że początkowo nic na to nie wskazywało… to był dopiero czubek góry lodowej, któremu zmuszona jest stawić czoła.

Kobieta swoim wyznaniem podzieliła się na forum internetowym WP Kafeteria. Pogubiona pragnęła zaczerpnąć porady i usłyszeć słowa otuchy od innych użytkowniczek. Okazało się, że zupełnie nie zna mężczyzny, z którym postanowiła się związać. Mimo że początkowo sam zaoferował się opłacać mieszkanie, z czasem jego zagrywki i oszustwa przeszły jej najśmielsze oczekiwania.

Ania przestała poznawać swojego ukochanego 

Nie bez przyczyny powiedzenie, jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze, jest tak niezwykle aktualne i można posiłkować się nim niemalże w każdej sytuacji. Ania, która swoją obecną życiową stacją podzieliła się na forum internetowym, jest tego najlepszym przykładem.

– Mój facet znał moją sytuację finansową. Mówiłam mu od początku, że nie chcę być dla niego żadnym obciążeniem. Mimo to nalegał, twierdząc, że mnie kocha i o pieniądze nie muszę się martwić. Uległam – rozpoczęła kobieta.

Jak sama przyznaje, już na początku znajomości ustalili, że to on będzie opłacał mieszkanie. Twierdził, że dla niego to żaden problem i zarabia wystarczająco dużo, aby móc się tego podjąć. Zapewniał, że ukochana żadnych powodów do obaw, a kwoty takie nie stanowią obciążenia dla jego stanu konta. W związku z tym ona wzięła na siebie zakupy spożywcze i wykonywanie obowiązków domowych.

  1. Barbara Kurdej-Szatan znów przefarbowała włosy? „Myślałam, że to Ewa Drzyzga”
  2. Ból był nie do zniesienia. Okrutna choroba spędzała sen z powiek Ewy Drzyzgi
  3. Nowa dziennikarka TVP opluta jadem przez widzów. Dodała poruszający wpis, daje do myślenia

Mężczyzna zmienił się nie do poznania

Kobieta przyznaje, że od początku przeznaczała na to określoną kwotę i nigdy nie ukrywała, że podchodzi do tego dość ostrożnie, a przede wszystkim oszczędnie.

– Ale on nagle zaczął mi robić listy zakupów. W tych listach zakupów pojawiały się rzeczy, na które właściwie nigdy nie mogłam sobie pozwolić – wyznała.

Jakby tego było mało, to dopiero początek problemów, z którymi zmuszona jest się zmagać. Pomimo tego, że miał zarabiać zawrotne sumy, teraz nieustannie prosi ją o pożyczanie kolejnych pieniędzy.

– Jak powinnam się zachować? – pyta zagubiona.

Co możecie poradzić Ani w tej sytuacji?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ania
pixabay.com @Engin_Akyurt

Ania przestała poznawać swojego ukochanego. 

Ania
pixabay.com @Free-Photos

Ukochany zmienił się nie do poznania. 

Ania
pixabay.com @frycyk01

Na każdym kroku chce pożyczać od niej kolejne pieniądze.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzinny dramat gwiazdy Rodzinka.pl. Jej synek trafił do szpitala, każdy może zarazić się jak on
  2. Poruszający wpis Martyny Wojciechowskiej. Pobicie, gwałt i niesamowita podróż kobiety
  3. Sałatka z brokułami, która posmakuje nawet niejadkom. Wystarczy 20 minut i gotowe
  4. Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” odważył się na występ po zawale. ”Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania”
  5. Doda jest w ciąży? Po jej ostatnim oświadczeniu nie brakuje spekulacji
  6. Lidl ostrzega, pilnie wycofano ze sklepów uwielbiany napój. Ujawnione, jego skład jest powalający

Źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułFaceci twierdzą, że ma najpiękniejszą twarz na świecie. Wszystko za sprawą drobnego szczegółu
Następny artykułDzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.