Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania Bardowska z rodziną opuścili Polskę. Gwiazda „Rolnik szuka żony” pochwaliła się wylotem na wakacje
Michał Fitz
Michał Fitz 07.06.2022 10:27

Ania Bardowska z rodziną opuścili Polskę. Gwiazda „Rolnik szuka żony” pochwaliła się wylotem na wakacje

Ania Bardowska
instagram.com/ania.bardowska

Ania Bardowska chętnie korzysta z popularności, którą zagwarantował jej drugi sezon programu „Rolnik szuka żony”. Często dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych tym, co u niej. Teraz pochwaliła się wyjazdem na wczasy.

Do tej pory Ania i jej mąż decydowali się raczej na wycieczki po Polsce, a to ze względu na dwójkę małych dzieci. Tym razem jednak postanowili zorganizować nieco ambitniejszy urlop i polecieli do wręcz rajskiego miejsca.

Ania Bardowska leci na wakacje

O wszystkim Ania Bardowska opowiedziała za pośrednictwem swojego ostatniego vloga. Była uczestniczka miłosnego show prowadzi bowiem własny kanał w serwisie YouTube, dzięki któremu może być jeszcze bardziej na bieżąco z widzami. Wspomniany materiał zaczęła od załatwiania spraw papierkowych. Dopiero później zajęła się szykowaniem do wyjazdu.

Ten okazał się naprawdę sporym przedsięwzięciem i to nie tylko z uwagi na to, że Bardowscy po raz pierwszy lecieli samolotem z dwójką dzieci. Jak wyjawiła Ania, na wczasy wybierali się w aż 17 osób! Na wspomnianym wideo słychać zresztą jej rozmowę telefoniczną z mamą, która również szykowała się na ten wyjazd. Mało tego, jak nadmieniła na nagraniu uczestniczka programu „Rolnik szuka żony”, jej matka za kolejne 2 tygodnie leci na jeszcze jedne wakacje. Jest więc czego jej zazdrościć.

Rzeczony film pojawił się w serwisie YouTube jeszcze przed wylotem, dlatego nie znalazły się na nim żadne fragmenty z samego urlopu. Te pojawiają się już jednak powoli na Instagramie Ani Bardowskiej. Wczoraj wrzucała krótkie nagrania z lotniska, na których nie zabrakło też zabawnych scenek. Jej mąż Grzegorz miał ze sobą sok jabłkowych ich własnego wyrobu. Jak wytłumaczył, był mu on potrzebny do przepijania. Gdy żona zapytała się go, co on o tej porze chce przepijać, mężczyzna tylko się uśmiechnął.

Później Ania uchyliła nieco rąbka tajemnicy i już po przylocie do hotelu pochwaliła się widzom tym, jak wygląda jej urlop. Wcześniej nie zdradziła bowiem, gdzie dokładnie się udaje. Na udostępnionym przez nią, krótkim nagraniu widać rajskie wręcz pejzaże, na które składają się egzotyczne palmy i piękne morze. Nie ma wątpliwości, że Bardowscy w takich warunkach dobrze wypoczną.

Zobacz post:

Ania Bardowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Znajomy ujawnia jak wyglądały jego ostatnie chwile
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce