Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” pochwaliła się wspaniałymi prezentami od dzieci
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.05.2022 15:47

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” pochwaliła się wspaniałymi prezentami od dzieci

Ania Bardowska
fot.instagram.com/ania.bardowska

Ania Bardowska pokazała fanom, co takiego otrzymała od swoich pociech na Dzień Matki i podzieliła się wielką dumą oraz radością. Jan i Liwia obdarowali ją rozczulającymi prezentami, a fani w komentarzach nie szczędzili pochwał.

Ania Bardowska wraz ze swoim mężem stworzyli dom niczym z marzeń. Byli uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” mogą się pochwalić historią z rodzaju „miłości od pierwszego wejrzenia”, a w kwietniu świętowali 6. rocznicę ślubu.

Para nie musiała zbyt długo czekać na pojawienie się pierwszego dziecka. Już w grudniu 2016 roku na świat przyszedł Jan, zaś trzy lata po nim — Liwia, w której fani szybko dostrzegli wykapaną mamę. Z kolei jej brat coraz bardziej zdradza rysy twarzy ojca.

Dumna Ania Bardowska pochwaliła się prezentem od dzieci

Nie ma wątpliwości, że dzieci stały się wielką radością w życiu sławnych rodziców. Przy okazji niedawnej rocznicy małżonkowie postanowili zaspokoić ciekawość fanów, wypuszczając Q&A, w którym odpowiadali na zadawane im wcześniej pytania. Zapytana o ciążę Ania Bardowska wspomniała obie chwile, kiedy dowiedziała się o swoim stanie.

– Nie było jakoś tak, że wręczyłam jakieś buciki […]. Zrobiłam test i od razu do ciebie przyszłam i ci powiedziałam, a ty byłeś wtedy w szoku. Przy Liwii to Grzesiek mnie zaskoczył – zwróciła się do fanów. – Ja mu mówię, że jestem w ciąży […], a on od razu pobiegł do rodziców na dół powiedzieć.

Grzegorz stwierdził, że nie czuje się statecznym i surowym ojcem. Bardziej „osiemnastolatkiem z dziećmi”, jak określił. Pewne jest, że oboje bardzo doceniają swoją nową rolę, co potwierdził post Anny z okazji Dnia Matki.

Najważniejsza, najpiękniejsza i najtrudniejsza z moich życiowych ról. To wielki skarb być ich mamą – wyznała i pochwaliła się rozczulającymi prezentami, które dostała od Jasia i Liwii.

Dzieci podarowały jej piękny bukiet herbacianych róż — tak bardzo pasujący do stonowanego smaku i stylu gwiazdy — a także własnoręcznie wykonaną laurkę, i choć ciężko odczytać słowa, z pewnością było w nich wiele miłości. Poruszeni fani zasypali wpis lawiną ciepłych komentarzy.

– Cudowne dzieciaki i cudowna mama.

– Dobrze napisane wspaniała, ale i trudna rola. Wszystkiego wspaniałego.

– Gratulacje, takie dzieci to skarb – czytamy w komentarzach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pod studiem „DDTVN” czekała roztrzęsiona kobieta, wypatrywała Filipa Chajzera. „Kompletnie mnie to rozwaliło”
  2. „Królowa życia” przeszła nieudany zabieg medycyny estetycznej. Jak teraz wygląda?
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?