Ania Bardowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu „Rolnik szuka żony”. W drugiej edycji zakochała się w Grzegorzu, z którym do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Gdzie para wybrała się na majówkę?

Pochwalili się swoim wyjazdem na Facebooku. Wybrali się w wyjątkowe, choć nie aż tak popularne miejsce.

Gdzie pojechała Ania Bardowska na majówkę?

Wiele znanych par zdecydowało się na majówkowe wyjazdy. Część z nich oczywiście wybrała zagraniczne lokacje, choć sporo celebrytów zostało też w Polsce, decydując się na wypad nad Bałtyk lub do popularnych, górskich miejscowości. Bardowscy wybrali jednak inaczej, choć na pewno nie żałują.

Po opublikowanych przez nich fotografiach wiemy, że pojechali do Polanicy-Zdroju. To miejsce wprost idealne na urokliwe spacery z małymi dziećmi, a przecież wspomniane małżeństwo może pochwalić się dwójką pociech. Na zdjęciach widać, że i one bardzo dobrze bawiły się w trakcie tego wypadu. Rodzice zresztą skrupulatnie o to zadbali, kupując im kolorowe baloniki napełnione helem.

Nie wiemy dokładnie, co Ania Bardowska z mężem zwiedzała, ale po zdjęciach możemy przypuszczać, że przechadzali się Parkiem Zdrojowym, najpopularniejszą miejscówką w Polanicy-Zdroju. Poza nią mogli udać się jeszcze do lokalnej pijalni wód leczniczych oraz do Parku Szachowego. Niewykluczone, że specjalnie dla dzieci przejechali się też tamtejszą, miejską ciuchcią.

Możemy być jednak pewni, że taki odpoczynek im się przydał, bowiem ostatnio mają sporo na głowie w związku z wykończeniem ich własnego domu. Ania Bardowska od dawna w mediach społecznościowych relacjonuje, jak wygląda cały proces budowy, co może okazać się przydatne dla jej obserwujących, którzy również mają w planach postawienie własnego kąta.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl