Anna Mucha: Kuba Wojewódzki był jej wieloletnim partnerem. Jeszcze kilka lat temu parę widywano w publicznych miejscach, jednak ich miłość wygasła. Jeśli jesteście ciekawi, jak rozwijała się miłość tych dwojga, powinniście przeczytać ten artykuł.

Anna Mucha: Kuba Wojewódzki i piękna aktorka tworzyli parę! Mucha pojawia się nawet w autobiografii Kuby Wojewódzkiego. Ta książka ostatnimi czasy bije rekordy popularności. Dziennikarz wypowiedział się o aktorce w przychylny sposób i zdradził szczegóły ich związku. Co wiemy o ich relacji?

Dawna miłość

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki spotykali się ze sobą przez kilka lat i byli uznawani za jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Nagłe rozstanie w 2007 roku zadziwiło wszystkich i każdy zadawał sobie pytanie: dlaczego się rozstali? Para niechętnie wypowiadała się na prywatne tematy. Relacja tych dwojga nie przetrwała próby czasu, jednak nie żywią do siebie urazy. Jakiś czas temu wystąpili razem w zabawnej reklamie jednej z sieci telefonii komórkowej. Widzieliście reklamę Play z tym znanym duetem?

Anna Mucha: Kuba Wojewódzki na kartach swojej Nieautoryzowanej biografii z sentymentem wypowiadał się o Annie Musze. Można odnieść wrażenie, że piękna aktorka nadal ma ważne miejsce w jego sercu. Dziennikarz rzadko wypowiada się o kimś w samych superlatywach. 

Zakończyli związek bez gniewu, nadal pozostają w dobrych relacjach, czego dowodem jest chociażby wzmianka w najnowszej publikacji Wojewódzkiego, a także udział w reklamie czy udostępnianie wspólnych zdjęć w serwisie Instagram

Anna Mucha: Kuba Wojewódzki byli parą

Mierząca 1,65 centymetrów wzrostu Anna Mucha uznawana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych polskich aktorek. Nic więc dziwnego, że zakochał się w niej samozwańczy król TVN-u, który słynie z zamiłowania do pięknych kobiet. Obecnie Mucha jest w szczęśliwym związku z Marcelem Sorą. Para ma dwójkę dzieci, córkę Stefanię i syna Teodora. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki
instagram.com @taannamucha

Anna Mucha chroni swoją rodzinę przed blaskiem fleszy i niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym.

anna mucha: wojewódzki
instagram.com @taannamucha

Aktorka zachwyca urodą!

anna mucha: wojewódzki
instagram.com @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki uznawany jest za największego skandalistę telewizji.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGdzie mieszka Magda Gessler? Wszystkiego się spodziewaliśmy, ale nie tego
Następny artykułJakich chłopaków lubią dziewczyny? Najzabawniejsze opinie kobiet