Jurorka programu MasterChef Anna Starmach była wierna jednej fryzurze. Od wielu lat możemy podziwiać ją w krótkich, ściętych włosach. Jednak niedawno na Instagramie popularnego stylisty fryzur Łukasza Urbańskiego mogliśmy ujrzeć Anię w wyjątkowej kreacji. Za pomocą programu komputerowego pokazał ją, jako blondynkę. Fani byli zachwyceni.

Łukasz Urbański stworzył ankietę, której wyniki były szokujące. Okazuje się, że aż 64 proc. osób stwierdziło, że Anna Starmach zdecydowanie lepiej wygląda w blond włosach. Myślicie, że gwiazda zdecyduje się na zmianę koloru?

Anna Starmach w blond włosach

Odkąd Anna Starmach zasiada w jury popularnego programu kulinarnego MasterChef fani niespecjalnie przywykli do jej zmiany wyglądu, lub stylu. Ludzie, którzy na bieżąco śledzą życie i karierę popularnej kucharki, mają świadomość, że przez wiele lat nie zmieniała swojego wizerunku. Tymczasem doczekaliśmy się pewnej niespodzianki.

Nie została ona zaserwowana przez samą gwiazdę, jednak zrobił to popularny i uwielbiany przez celebrytów stylista fryzur, Łukasz Urbański. Otóż niedawno na jego InstaStories mogliśmy ujrzeć coś naprawdę niesamowitego. Jurorka MasterChef została przedstawiona przez niego w blond włosach!

Trzeba przyznać, że zmiana jest naprawdę ogromna, a przy tym bardzo trafna. Stylista zrobił na swoim InstaStories małe porównanie. Tak było w wielu przypadkach. Niedawno w ten sam sposób zrobił z Ewą Farną. Wówczas aż 60 proc. osób uznało, że piosenkarka lepiej wygląda, jako blondynka.

W przypadku Anny Starmach wynik wcale nie był gorszy. Wręcz przeciwnie, ponieważ za zmianą jej wyglądu opowiedziało się aż… 64 proc. ankietowanych! Myślicie, że po tym gwiazda zdecyduje się na delikatne odświeżenie swojego wyglądu? Koniecznie dajcie nam znać, co o tym myślicie.

Anna Starmach MasterChef

Anna Starmach jest osobą, której nie da się nie lubić. Jej nieschodzący z twarzy uśmiech, sympatia, a także pełen profesjonalizm kulinarny, jakim wykazuje się od lat, w wielu przypadkach bywa powodem, dla których fani włączają swój ulubiony kulinarny program.

Jej kariera zaczęła rozwijać się w 2010 roku, kiedy to została ambasadorką firmy produkującej przyprawy, Kamis. Była to ścieżka do dalszej kariery zawodowej, ponieważ jeszcze w tym samym roku miała przyjemność wykazać swoje umiejętności w konkursie Gotuj wszystko zorganizowanym przez program Dzień Dobry TVN, który wygrała.

W TVN Style prowadzi swój program pt. Pyszne 25, którego założeniem jest przygotowanie w 25 minut pysznego posiłku za jedyne 25 złotych. Na swoim koncie posiada także 7 publikacji o zdrowym i pysznym odżywianiu.

Anna Starmach jest profesjonalistką, która obecnie spełnia się w roli jurorki i szkoli przyszłych mistrzów kuchni, co wychodzi jej naprawdę znakomicie. Mamy nadzieję, że już wkrótce zaskoczy nas po raz kolejny czymś niesamowitym. To już nie pierwszy raz, kiedy piszemy o jej metamorfozie.

Zobacz zdjęcia:

Anna Starmach
fot. Jakub Kaminski/East News

Anna Starmach przyzwyczaiła nas do swoich krótkich ciemnych włosów, jednak stylista fryzur Łukasz Urbański postanowił nieco odświeżyć jej kolor.

Anna Starmach
fot. instagram.com/lukiur

Aż 64 proc. osób twierdzi, że Ani Starmach lepiej, jest w kolorze blond!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: styl.fm

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl