Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Wendzikowska pochwaliła się ciążową sesją. Wygląda pięknie
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 14.08.2018 19:39

Anna Wendzikowska pochwaliła się ciążową sesją. Wygląda pięknie

Anna Wendzikowska
fot. TRICOLORS/East News

Ania Wendzikowska w ciąży promienieje radością i uśmiechem. Dziennikarka wygląda po prostu nieziemsko. Zobaczcie zdjęcia z jej najnowszej sesji. Robią wrażenie.

Obecnie prezenterka spodziewa się drugiego dziecka z nowym partnerem, Janem Bazylem. Ciąża bardzo jej służy. Na Instagramie gwiazdy znaleźć możemy mnóstwo zdjęć dziennikarki w stanie błogosławionym.

 Z kim związana jest Ania Wenidzkowska?

Z warszawskim biznesmenem, prezesem spółki inwestycyjnej, Janem Bazylem. Dziennikarka w rozmowie z Galą wyjawiła, jak się poznali:

– Kilka lat temu, przez wspólnych znajomych, ale wtedy każde z nas było w związku. Potem sobie przypomnieliśmy, że tak naprawdę poznaliśmy się już wcześniej, 15 lat temu na Helu. Mieliśmy wtedy wspólne towarzystwo. Kiedy rozstałam się z ojcem Kornelii, spotkałam Janka w Akademii Kulinarnej na Koszykach. Urządzał tam imieniny komuś ze swojej rodziny i na tej imprezie była moja koleżanka. Przechodząc obok, pomachałam jej, potem zostałam na tę uroczystość wciągnięta i tak się zaczęło. Janek natychmiast przypomniał sobie, że już raz się poznawaliśmy, a to był akurat taki moment, że on też był parę miesięcy po rozstaniu – mówilła Wendzikowska.

Ania Wendzikowska w ciąży – jak wygląda?

Opowiedź jest krótka – kwitnąco. Jej fotografie w stanie błogoslawionym robią furorę na Instagramie. Ania Wendzikowska w ciąży zachwyca. To nie jest przesada.

Ania umieściła na swoim profilu w popularnym portalu społecznościowym kolejne zdjęcia. Prezenterka z ciążowym brzuszkiem pozuje obok konia. Fotografie okraszyła ona następującym podpisem:

– ?? no tak.. ja to mogę sobie najwyżej postać obok konia w najbliższym czasie.. ? ale Kornelka ma za sobą pierwszy kontakt z jazdą konną i jest zachwycona.

Dajcie znać, czy podoba wam się najnowsza sesja Wendzikowskiej. Nam bardzo.

Ania Wendzikowska w ciąży – ZOBACZ ZDJĘCIA

Wendzikowska
Wendzikowska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bakterie w mrożonkach znanej sieci. Wycofują je ze sprzedaży
  2. Dominika Gwit w BIKINI. Pojechała z mężem na miesiąc miodowy
  3. Najpiękniejsze dziewczyny urodziły się w konkretnych miesiącach. Których?

źródła: gala.pl, jastrzabpost.pl