Ania Wyszkoni co prawda odeszła od zespołu Łzy w 2010 roku, jednak pewne sprawy wciąż nie zostały rozwiązane. Tym razem to jednak mąż wokalistki został zaatakowany przez Łzy. Jak twierdzi zespół: ma talent do skłócania zespołów.

O co poszło? Zespół Łzy, który bez Ani Wyszkoni gra już od niemal dekady, zarzucił jej ostatnio, że nie powinna publicznie wykonywać piosenek powstałych w czasie, gdy wspólnie koncertowali. Adam Konkol, który jest twórcą tych utworów uważa, że Ania Wyszkoni nie ma do nich praw. Do akcji wkroczył mąż wokalistki, który stanął w jej obronie.

Ania Wyszkoni: Łzy

Kilka dni temu, Adam Konkol, który jest głównym twórcą kompozycji Łez, wydał oficjalne oświadczenie. Zawarł w nim apel do Ani Wyszkoni, żeby przestała wykonywać piosenki zespołu. Wszystko w odniesieniu do ostatniego występu artystki w programie Szansa na Sukces, gdzie wykonała największy przebój grupy. Adam Konkol wspólnie z żoną jasno wyrazili swoje niezadowolenie z używania przez Wyszkoni materiału zespołu.

– Ania opuściła zespół osiem lat temu zaznaczając, że: nie po to rozpoczynam karierę solową, by wykonywać piosenki zespołu Łzy. Jakiś czas temu dotrzymywała słowa, z czasem jednak zaczęła grać nasze piosenki na swoich koncertach, telewizyjnych imprezach (…) Gdy ponad 20 lat temu zakładałem zespół nie pisałem piosenek takich jak Agnieszka czy Narcyz dla Niej tylko dla zespołu Łzy, w którym nadal gram — oświadczył niezadowolony muzyk.

Ania Wyszkoni: mąż zaatakowany przez Łzy

W internecie natychmiast zawrzało. W obronie wokalistki stanął jej mąż i manager, Maciej Durczak. Zasugerował, że zespół powinien podziękować Ani za użycie ich utworu w programie, jako że wymieniła jego nazwę. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać — Łzy oświadczyły na swoim Facebooku, że nie od dziś wiadomo, że (Maciej Durczak) ma talent do skłócania zespołów, tylko nie wiadomo, co chce ugrać próbując tego ponownie w stosunku do nas, posługując się tanią manipulacją.

Jak myślicie, kto zwycięży w tym sporze? Czy Ania Wyszkoni rzeczywiście powinna przestać śpiewać piosenki Łez?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ania wyszkoni
https://www.facebook.com/aniawyszkoni

Ania Wyszkoni odeszła z zespołu Łzy już prawie dekadę temu.

ania wyszkoni
instagram.com/ofcannywyszkoni

Nadal jednak wykonuje piosenki zespołu, który nadal istnieje i koncertuje z inną wokalistką, Sarą Chmiel.

ania wyszkoni
instagram.com/rockhouse_official

Ostatni występ Wyszkoni w Szansie na Sukces przelał jednak czarę goryczy — odezwał się w tej sprawie twórca muzyki Łez, Adam Konkol.

ania wyszkoni
facebook.com/konkoladam

Mężczyzna nie kryje żalu do wokalistki i namawia ją, by przestała wykonywać jego utwory.

ania wyszkoni
facebook.com/konkoladam

Ania Wyszkoni została wybroniona przez swojego męża, na co Konkol stwierdził, że ten ma talent do skłócania zespołów. Po czyjej jesteście stronie?

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agata Buczkowska odchodzi z Ich Troje? Na jej profilu pojawił się tajemniczy wpis
  2. Paulina Krupińska bez makijażu. Fani: ”Dla mnie zdjęcie bomba”
  3. Robert Janowski nie był pierwszym prowadzącym „Jaka to melodia”. Był nim gwiazdor „Klanu”
  4. Dzisiaj wieczorem pół Polski zasiądzie przed telewizorami. Gwiazdy wywołają wielkie emocje
1
2
3
4
5
Poprzedni artykułStanisława Celińska szczerze o nadwadze. „Tyłam, żeby mnie było więcej”
Następny artykułSiostra Wojciecha Szczęsnego zginęła tragicznie. Miała przed sobą całe życie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.