Ania Wyszkoni nie dzieli się swoim prywatnym życiem z mediami. Piosenkarka nie należy do osób, które pojawiają się na ściankach, nie wywołuje też skandali. Wokalistka zespołu Łzy, zainteresowanie swoją osobą podtrzymuje muzyką, która tworzy. Gdy zachorowała na raka, postanowiła opowiedzieć swoją historią fanom. Nie udawała, że wszystko jest w porządku, otwarcie dzieliła się informacjami o swoim stanie i leczeniu. W wywiadzie opowiedziała o strachu i walce z rakiem.

Piosenkarka dała, poruszający wywiad magazynowi Gala. Wyszkoni poruszyła w nim najważniejsze wątki związane z chorobą. Mówiła m.in. o tym, jak bardzo zszokowała ją informacja o chorobie.

ZOBACZ TEŻ: BAFTA 2018. Zobaczcie najpiękniejsze kreacje gwiazd. Jest też CIĄŻOWY BRZUSZEK!

Poruszające wyznania

W rozmowie z dwutygodnikiem Gala, piosenkarka powiedziała:

– Gdy dowiadujesz się, że masz raka, twoje życie wywraca się do góry nogami. Szok, niedowierzanie, strach, co będzie dalej. Przepłakałam wiele nocy przed operacją. Miałam w głowie mnóstwo pytań. To było doświadczenie graniczne. Gdy wszystko wróciło do normy, pojawiła się euforia. Nagle chciałam tylko żyć, żyć i żyć. Rzuciłam się w wir pracy. Po pół roku pojawiły się chwile zwątpienia. Dopiero wtedy dotarło do mnie, co się stało. Nie bałam się skorzystać  z pomocy psychologa. Lekarz uświadomił mi, że wahania nastrojów wywołane są zmianami hormonalnymi związanymi z usunięciem tarczycy.

Ania Wyszkoni zdobyła się również o wyznanie na temat związku z Maciejem Durczokiem:

 Na pewno jesteśmy silniejsi. Nasz związek z Maćkiem nie jest usłany różami. Kochamy się, chociaż często mamy inne zdanie na różne tematy, więc nietrudno o kłótnię. Oboje wiemy, że miłość trzeba pielęgnować, bo tylko wtedy ma ona sens. Dzisiaj młodzi ludzie szybko się rozstają, wchodzą w kolejne relacje, powtarzają te same błędy. Nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy zniszczyć nasze życie rodzinne nagłą zmianą wynikającą z jakiegoś widzimisię.- powiedziała.

ZOBACZ TEŻ: Kaczorowska ma nowego faceta. „Miała z nim romans, gdy była z poprzednim”