Anna Lewandowska i jej mąż Robert poznali się w 2007 roku na seminarium integracyjnym zorganizowanym dla słuchaczy Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Od tego czasu, jak zaznacza trenerka, tworzą wspólnie niezawodny team. Na otwarciu Healthy Center by Ann, Lewandowska postanowiła zdradzić, w jaki sposób Robertowi udało się ją poderwać.

Jak oboje z Anią wspominają była to miłość od pierwszego wejrzenia, 4 lata później Robert oświadczył się na Malediwach. W czerwcu 2013 roku wzięli ślub, a 4 lata później na świat przyszła ich córeczka – Klara. Swoje życie dzielą między Niemcami a Polską. Są najlepiej zarabiającą parą w naszym kraju, a Robert jest najlepiej zarabiającym sportowcem w historii Polski.

Jak mistrzyni karate dała się poderwać?

Ania w ostatnim wywiadzie dla portalu pudelek uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego początku związku jej i Roberta Lewandowskiego. Trenerka wyznała, że na początku znajomości była dość sceptycznie nastawiona do relacji z piłkarzem, ze względu na panujący stereotyp. Czym w takim razie Robert przekonał Anię?

Lewy powiedział Mistrzyni Europy w karate, aby „dała sobie poznać faceta, którego jeszcze nie zna”. Jak widać, zadziałało. Para wiedzie szczęśliwe życie i świetnie im się powodzi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Chyba musimy się zgodzić z Anią, że „Lewy ma dobrą bajerę nie tylko na boisku”?

ZOABCZ TEŻ:

  1. Anna Lewandowska kusi SEKSOWNĄ bielizną [FOTO]
  2. Anna Lewandowska pobiła rekord! Ewa Chodakowska patrzy z zazdrością
  3. Wokalistka ma gest. Nie zgadniesz, co Kozidrak kupi córce na ślub

Źródło: pudelek.tv