Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anita Werner z narzeczonym przekazali wesołą nowinę

Anita Werner z narzeczonym przekazali wesołą nowinę

Anita Werner starała się zawsze trzymać informacje na temat swojego życia prywatnego w tajemnicy. Odkąd jest w związku z Michałem Kołodziejczykiem, pokazuje znacznie więcej. Ostatnio zakochani pochwalili się swoim szczęściem. Ich książka Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka została nominowana do prestiżowej nagrody.

Książka Anity Werner i Michała Kołodziejczyka została nominowana w plebiscycie Sportowa Książka Roku. Zakochani są przeszczęśliwi.

Anita Werner podzieliła się swoim szczęściem

Anita Werner jest związana z telewizją TVN od blisko 20 lat. Dziennikarka przez lata miała opinię królowej lodu. Widzowie Faktów, które prowadzi, tak ją właśnie postrzegali. Nigdy nie wpuszczała też fanów do swojego życia. Dopiero niedawno wszyscy dowiedzieli się, że jest w związku z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem.

Michał Kołodziejczyk pracował jako redaktor naczelny redakcji sportowej w Wirtualnej Polsce, teraz związany jest z Canal+ Sport. Niedawno dziennikarz zdradził, że Anita Werner jest już jego narzeczoną. Jego znajomy zdradził w jednym z tabloidów, że Kołodziejczyk jest zakochany do szaleństwa.

W pracy opowiada o wspólnych weekendach i zakupach. Są ze sobą bardzo szczęśliwi. Michał zapewnia, że Anita wcale nie jest królową lodu, jak nazywają ją widzowie Faktów. Ma ponoć wielkie poczucie humoru i dużo się śmieje – miał powiedzieć przyjaciel.

Anita Werner podzieliła się wspaniałą wiadomością

W czasie pandemii Anita Werner i Michał Kołodziejczyk postanowili napisać wspólną książkę. Na jesieni ukazało się ich wspólne dzieło Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka. Książka cieszy się ogromną popularnością i zbiera świetne recenzje.

Ostatnio Anita Werner pokazała na Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione wtedy, gdy kończyli zbierać materiały do swojej publikacji. Na ich twarzach widać ogromną radość i satysfakcję. Ich książka została nominowana w plebiscycie Sportowa Książka Roku.

Tak wyglądają szczęśliwi ludzie, którzy kończą zbierać materiały do swojej książki. Teraz jesteśmy tak samo szczęśliwi wiedząc, że nasza książka Wam się podoba. A jeżeli zechcecie oddać na nią swój głos, będziemy szczęśliwi podwójnie! – napisała dziennikarka.

Pod postem prezenterki posypały się gratulacje od fanów.

Zobacz zdjęcia:

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są niezwykle szczęśliwi

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: