Anja Rubik to jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich modelek na świecie. Od lat chodzi na pokazach największych domów mody i występuje na okładkach najważniejszych pism o modzie. Spektakularna kariera nie przeszkadza Rubik angażować się w polityczno-społeczne sprawy w Polsce. W zeszłym roku ruszyła jej kampania pod nazwą #sexedpl. Teraz Rubik tworzy książkę o seksie…

Akcja #sexedpl odniosła dość duży sukces. Zapewne nie bez znaczenia był fakt, że do współpracy modelka zaprosiła największe gwiazdy, które w krótkich filmikach opowiadały o podstawach życia seksualnego. Teraz Anja Rubik postanowiła napisać książkę o seksie.

ZOBACZ TEŻ: Stuhr staje w obronie gejów: „Prawa musimy mieć wszyscy takie same!”

Podręcznik do edukacji seksualnej

W rozmowie z magazynem Party modelka powiedziała:

– Dopracowujemy w tej chwili listę specjalistów oraz zagadnień. Podręcznik skierowany będzie głównie do młodzieży, ale rodzice też znajdą w nim coś dla siebie, przeczytają na przykład, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi na „te tematy”.

Myślicie, że napisanie takiego podręcznika jest potrzebne? Nie ma wątpliwości, że Rubik podjedzie do tematu poważnie, a w książce znajdą się wypowiedzi ekspertów najwyższej klasy.

https://www.instagram.com/p/BdknoAdgPvK/?hl=pl&taken-by=anja_rubik

ładowanie...

Zobacz również