Anna jest jedną z czytelniczek naszego portalu. W liście do redakcji postanowiła podzielić się z nami swoim wyznaniem. Zdradzona kobieta postanowiła odegrać się na swoim ukochanym w najgorszy możliwy sposób. Powodem była oczywiście zdrada. Opowiem wam, jak zemściłam sie na niewiernym ukochanym. Zapamięta to cała jego rodzina, napisała. 

Nie wiemy, czy wiecie, ale niewierność partnera dotyka coraz większej ilości kobiet. Z badań jednoznacznie wynika, że co drugi mężczyzna będący w stałym związku partnerskim chociaż raz w życiu zdradził swoją partnerkę. Przerażające, zgodzicie się? Jedne z Pań długimi tygodniami wypłakują łzy w poduszkę nie mogąc uporać się ze swoimi emocjami, a inne dokładnie wiedzą, że zemsta ma słodki smak. I tego się mocno trzymają.

Anna postanowiła zemścić się na niewiernym chłopaku

– Cześć Redakcjo! Przez dłuższy czas biłam się z myślami czy wysłanie do was swojego krótkiego wyznania będzie dobrym pomysłem. Zdradzona kobieta? Przecież setki z nas chociaż raz w życiu doświadczyły tego bolesnego uczucia. Podobno na tym świat się nie kończy…- rozpoczęła swoje wyznanie Anna. 

Zastanawiacie się co takiego Anna zamieściła w swoim wyznaniu? Już odpowiadamy! Otóż Anna jest jedną z tych kobiet, która na własnej skórze doświadczyła niewierności swojego faceta. Jednak, zamiast wylewać hektolitry łez i zajadać się lodami czy czekoladą, które są przecież antidotum na wszystkie problemy… znalazła swój własny unikatowy sposób, aby wypędzić z głowy dręczące myśli i raz na zawsze zapomnieć o swoim eks!

Zemsta jest słodka! Zgodzicie się?

-Z Danielem byłam w szczęśliwym związku od 5 lat. Nie byliśmy zaręczeni, ale od dwóch lat mieszkaliśmy razem. Mój facet zawsze był niezwykle roztrzepany. Ciągle o czymś zapomniał, notorycznie gubił swój telefon i zapominał wylogowywać się z Facebooka– napisała kobieta. 

Anna darzyła go bezgranicznym zaufaniem, nigdy nie pomyślałaby nawet aby szperać w jego telefonie, czy sprawdzać z kim konwersuje. Pewnego dnia jednak stale dzwoniąca i wibrująca komórka sprawiła, że postanowiła sprawdzić, kto z uporem maniaka dobija się do jego komunikatora. 

– To, co zobaczyłam zupełnie mną wstrząsnęło. Ilość pikantnych i jednoznacznie brzmiących wiadomości z kobietami była porażająca. Co więcej, na pisaniu się nie skończyło… Pewnie same wiecie, o co chodzi.  Całe szczeście nie należę kobiet, które łatwo się poddają i załamują. Wiedziałam, że nie może ujść mu to na sucho!- wspomina.

Jak poradzić sobie ze zdradą chłopaka? Anna znalazła swój własny sposób!

Pewnie wam też będzie ciężko w to uwierzyć, ale nasza czytelniczka wpadła na najbardziej bolesny i dotkliwy sposób jaki można sobie wyobrazić.
 
-Jako że zawsze miałam świetny kontakt z jego rodzicami  postanowiłam to wykorzystać. W jego mieszkaniu byłam częściej niż przez cały okres trwania związku. Więcej czasu spędzałam z jego ojcem, gdyż matka pracuje w systemie zmianowym i po prostu się mijałyśmy.
 
Jego tata był dla mnie niezwykle czuły i troskliwy. Pewnie większość z was w to nie uwierzy, ale uwiodłam jego ojca. Co więcej, pewnego dnia jego matka wróciła wcześniej z pracy i nakryła nas w łóżku. Nie żałuję. Zapamięta to cała jego rodzina! Przynajmniej dopięłam swego- dodała na koniec.
 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna
rawpixels.com

Kobieta wiedziała, że wylewanie łez w poduszkę nie jest rozwiązaniem.

Anna
rawpixels.com
Anna uwiodła ojca swojego niewiernego faceta. 
Anna
rawpicels.com
 
Czy tego żałuje? Nie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka odmieniły swoją cerę nie do poznania. Dermatolodzy nie przestają o tym mówić
  2. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  3. Nastolatek stracił wzrok i słuch. Przez 10 lat jadł tylko śmieciowe jedzenie
  4. Zaproszenie na ślub, które oburza. Do dziś mówią o nim wszyscy
  5. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
  6. Nie żyje gwiazda „Idola”. Zginęła w tragicznych okolicznościach
Poprzedni artykułDziecko urodzone dla dziecka. 45-latka urodziła własnego wnuka, zrobiła to dla syna
Następny artykułOperacje plastyczne zmieniły kobietę nie do poznania. Kiedyś ją wyśmiewali, teraz za nią szaleją
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.