Anna szczerze przyznaje, że pracę dostała tylko dlatego, że wylądowała z szefem w łóżku. Swoim szokującym wyznaniem postanowiła podzielić się na jednym z forów internetowych. Jej szczerość w sieci wywołała lawinę komentarzy. Dzięki temu dziś jestem asystentką stomatologa. W Polsce inaczej się nie da – napisała anonimowa kobieta.

Nie jest tajemnicą, że w Polsce trudno jest znaleźć wymarzoną pracę. To właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby na rozmowie kwalifikacyjnej wypaść jak najlepiej. Niektóre nabyte cechy z łatwością otworzą nam drzwi do kariery. Okazuje się, że to nie jedyny sposób, aby dostać pracę. Alternatywą, dzięki której w mgnieniu oka załatwimy sobie wyśnioną posadkę, jest… wylądowanie z szefem łóżku. Wyrzuty sumienia mogą okazać się jednak nie do zniesienia.

Anna znalazła szybki sposób na załatwienie pracy

Kobieta swoją szokująca historia podzieliła się na forum znanego serwisu internetowego. Anna swoimi słowami wywołała prawdziwe poruszenie. Pozostałe użytkowniczki portalu zaczęły chętnie dzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na ten temat.

Załatwiłam sobie pracę przez łóżko. Dzięki temu dziś jestem asystentką stomatologa – rozpoczęła kobieta.

Jak sama przyznaje w Polsce to jedyny sposób dostać wymarzoną pracę. Doświadczenie, zaangażowanie, chęć nauki, a nawet…znajomości to w dalszym ciągu za mało. Przez czyn, którego się dopuściła, nie może poradzić sobie z nieustannie dręczącymi ją wyrzutami sumienia.

anna
pexels.com Marcelo Chagas

– Najgorszy jest kac moralny wobec chłopaka – dodaje.

Na koniec pragnie dowiedzieć się, czy istnieją jakieś cudowne sposoby dzięki, którym raz na zawsze zapomni o tym, co zrobiła.

Na forum zawrzało

Kobiety nie potrafiły przejść obok jej wpisu obojętnie. Chętnie dzieliły się swoimi przemyśleniami i historiami, które przeżyły w przeszłości.

– A rzuć go w diabły i będziesz miała spokój i czyste sumienie – napisała jedna z kobiet.

– W taki sam sposób załatwiłam sobie prace jako asystentka ginekologa, jestem zadowolona – dodała kolejna.

– A nie było przy tym przypadkiem kamery? To brzmi jak scena z filmu! – spuentowała ostatnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

narzeczony
Fot.unsplash.com Max Rovensky

Anna często ma wyrzuty sumienia z powodu tego, co zrobiła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Żona została upokorzona przez niewiernego męża. Na koniec wysłał jej zdjęcie i 3 słowa
  3. Barbara Kurdej-Szatan zarabia krocie. Gwiazda już dawno wyprzedziła swojego męża
  4. Zauważyłeś monetę w klamce od samochodu? Uważaj, złodziej ma już cię na oku
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Poprzedni artykułKinga Duda dopiero zaczęła pracę, a według mediów już zarabia fortunę. Kwota, o której przeciętny Polak może pomarzyć
Następny artykułBożena Marki to zapomniana gwiazda TVP. Jedno wystąpienie przekreśliło jej karierę na zawsze
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.