Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Cieślak i Edward Miszczak będą mieli dziecko? Aktorka przerwała milczenie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 15.09.2021 14:13

Anna Cieślak i Edward Miszczak będą mieli dziecko? Aktorka przerwała milczenie

Anna Cieslak
fot. https://www.instagram.com/ankacieslak/

Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub 21 sierpnia 2021 roku. W tym szczególnym dniu parze młodej towarzyszyła cała plejada gwiazd. Od wielkiego wydarzenia minęło już kilka tygodni, wiele osób z pewnością zastanawia się, czy nowożeńcy planują powiększenie swojej rodziny. Anna Cieślak w wywiadzie dla portalu kobieta.pl wyznała, co sądzi o posiadaniu potomstwa.

-Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować — wyznała aktorka wywiadzie dla kobieta.pl.

Czy Anna Cieślak i Edward Cieślak będą mieć dziecko?

Anna Cieślak w wielu wywiadach, które miała okazję udzielić w ostatnim czasie, podkreślała wielokrotnie, że chciałaby, aby wielkie wydarzenie, jakim jest jej ślub, nie przyćmił tego, czym tak naprawdę zajmuje się zarówno ona, jak i jej mąż Edward.

Aktorka zwracała uwagę na to, że o wiele więcej ma do powiedzenia na scenie w teatrze, podkreślając tym samym, że pragnie, aby to jej praca zawodowa była w centrum zainteresowania, aniżeli życie prywatne i związek z Edwardem Miszczakiem.

Ze słów aktorki można wywnioskować, że praca jest ważną częścią jej życia i to jej chciałaby poświęcić większość swojego czasu. W wywiadzie dla portalu kobieta.pl utwierdziła wszystkich w tym przekonaniu:

-Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie — wyznała aktorka.

Nie wiadomo jednak, czy w związku z tym Anna Cieślak w ogóle nie planuje powiększenia rodziny, widać jednak, że jej priorytetem obecnie jest kariera aktorska.

-Ja nie czuję się niespełnioną kobietą. To niesamowite, co powiedziała mi kiedyś moja mama: Aniu, nie wszyscy muszą mieć dzieci. Czy to jest złe, że mówi ci coś takiego twoja matka, która sama wychowała dwie córki? […] Kiedy wszyscy cię cisną i mówią: Powinnaś mieć dzieci i założyć rodzinę, już najwyższy czas. Moja mama mówi: A byliście na jej przedstawieniach? Ona za każdym razem rodzi nowe dziecko — podkreśliła w dalszej części wywiadu.

Życzymy zatem Ani tego, aby to uczucie spełnienia nigdy jej nie opuszczało!

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje bliska dla Elżbiety II osoba. Żałoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Źródło: kobieta.pl, party.pl