Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Cieślak i Edward Miszczak niebawem wezmą ślub? Świadkiem ma zostać Agnieszka Woźniak-Starak
Marta Kulik
Marta Kulik 25.03.2021 20:31

Anna Cieślak i Edward Miszczak niebawem wezmą ślub? Świadkiem ma zostać Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak
instgaram.com@Gala

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie świadkiem na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka? Para zaręczyła się we wrześniu 2020 roku i wszystko wskazuje na to, że wielki dzień nadchodzi wielkimi krokami!

Podobno aktorka i dyrektor TVN już dawno zamieszkali razem i teraz nie mogą doczekać się sformalizowania związku. Media podają, że przygotowania idą pełną parą.

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie świadkiem?

Portal kobieta.interia.pl informuje, że to sam Edward Miszczak poprosił Agnieszkę, by towarzyszyła zakochanym w najważniejszym dniu. Drugą osobą, która ma towarzyszyć parze jest Marta Żmuda-Trzebiatowska, przyjaciółka Anny Cieślak.

Według portalu Edward Miszczak niezwykle ceni Agnieszkę Woźniak-Starak i nawet po pracy utrzymuje z nią kontakt.

Pandemia pokrzyżowała plany wielu zaręczonych. Wszyscy, którzy chcą powiedzieć sobie tak, muszą zapomnieć o hucznym weselu i setkach gości. Czy Anna Cieślak i Edward Miszczak mają już dość czekania i zdecydują się na kameralną uroczystość?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po zaręczynach we wrześniu 2020 roku para nie chce tracić ani chwili – czytamy na kobieta.interia.pl.

Anna Cieślak i Edward Miszczak związek

Informacje o związku Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka pojawiały się w mediach już w kwietniu 2020 roku, po kilku miesiącach Polskę obiegła wiadomość o zaręczynach.

Aktorka i dyrektor TVN wpadli sobie w oko podczas festiwalu Off Camera w 2019 roku. Podobno poznali się dzięki Piotrowi Woźniak-Starakowi.

Edward oświadczył się Ani! Stało się to dosłownie kilka tygodniu temu, podczas urlopu, który wspólnie spędzili we Francji. Edward wszystko zaplanował już wcześniej – przy wybieraniu destynacji miał w głowie, że musi to być bardzo romantyczne miejsce – mówił kilka miesięcy temu informator Pudelka.

Mimo że Anna Cieślak jest osobą, która nie lubi wzbudzać zainteresowania życiem prywatnym, jakiś czas temu Polskę obiegła wiadomość, która wywołała wiele emocji. Więcej >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie świadkiem?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)

Anna Cieślak niebawem wyjdzie za Edwarda Miszczaka?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.interia.pl.