Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Cieślak podsumowała małżeństwo z Miszczakiem. Pierwszy raz tak bardzo się otworzyła
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.09.2022 16:28

Anna Cieślak podsumowała małżeństwo z Miszczakiem. Pierwszy raz tak bardzo się otworzyła

Anna Cieślak
Fot. instagram.com/ankacieslak

Anna Cieślak to rozpoznawalna polska aktorka. W zeszłym roku zrobiło się o niej jeszcze głośniej z powodu ślubu z Edwardem Miszczakiem, wówczas jeszcze dyrektorem programowym TVN. Jak układa im się w małżeństwie?

Między Miszczakiem a Cieślak jest 25 lat różnicy. Dlatego przed ich ślubem pojawiało się wiele głosów krytycznych wobec ich relacji. Jak wygląda rzeczywistość rok po ślubie?

Anna Cieślak i Edward Miszczak

Z aktorką rozmawiała Małgorzata Czop ze stacji TVN. Przyznała, że na początku denerwowała się faktem, że media chciały z ich związku zrobić sztuczną sensację. Później jednak uznała, że nie warto się tym przejmować.

Rzeczywiście, rok temu ślub pary był sensacją. Odkąd do prasy przedostała się informacja, że para się zaręczyła, nie było końca nowym doniesieniom.

Anna Cieślak szczerze o mężu Edwardzie Miszczaku

Nie zamierzała też iść drogą influencerek i celebrytek. „Chciałabym opowiadać o historii, którą opowiadam, o postaci, którą tworzę, a nie o tym, co jem, w co się ubieram […] nie crossuję się z różnymi sklepami, kosmetykami, po to, żeby pokazać, co jest dobre” dodała.

Cieślak wyznała, że obecnie jest „w zgodzie ze sobą”. Nie czuje nadmiaru presji, za to wciąż ma wiele planów i potrzebę kreacji aktorskiej. Mówiąc o tym, otworzyła się na temat swojego męża:

Cieszę się, że mam przy boku mojego kochanego męża, który jest mi w stanie dużo szybciej ponazywać pewne rzeczy, niż ja z racji doświadczenia, wieku i umiejętności widzenia pewnych spraw, bo myślę, że jest w tym bardzo trafny – przekazała aktorka.

„Zdecydowanie we dwójkę lepiej się to przeżywa” podsumowała swoje małżeństwo Cieślak. Pozostaje jedynie życzyć szczęścia w dalszych wspólnych doświadczeniach.

Zobacz zdjęcia:

Anna Cieślak
Anna Cieślak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Górniak wyjawiła bolesną prawdę o swoim ostatnim związku. Została zdradzona z „tęsknoty”
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Źródło: tvnp.pl