Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Cieślak powiedziała, dlaczego nie ma dzieci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.08.2021 16:35

Anna Cieślak powiedziała, dlaczego nie ma dzieci

anna cieślak
fot. instagram.com/ankacieslak

Anna Cieślak niedawno wzięła ślub z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN. Aktorka jest obecnie rozchwytywana przez media – udzieliła właśnie bardzo szczerego wywiadu, w którym wyjaśniła, czemu nie ma dzieci i opowiedziała o swoim znanym mężu.

Anna Cieślak to aktorka o ogromnym dorobku zawodowym. Znana jest zarówno widzom teatralnym, jak i telewizyjnym. Występowała na deskach Teatru Polskiego w Warszawie, Teatru Juliusza Słowackiego w Krakowie i wielu innych.

Jej głos znamy z dubbingów do filmów animowanych, a twarz – z takich produkcji jak „Szadź”, „Osiecka”, „Ojciec Mateusz”, „Prawo Agaty” czy „Na Wspólnej”.

Ostatnio jest o niej głośno także ze względu na ślub z dyrektorem programowym TVN, starszym od niej o 26 lat Edwardem Miszczakiem. O wystawnej uroczystości pisaliśmy TUTAJ.

W wywiadzie dla serwisu „Kobieta.pl” opowiedziała o swoim związku i wyborach życiowych, także związanych z macierzyństwem. Aktorka wyznała tam szczerze:

– Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie.

Anna Cieślak o dzieciach i mężu

Anna Cieślak wyjaśniła, że całe życie poświęciła grze aktorskiej, i to jest dla niej najważniejsze. Czy czuje jednak, że czegoś jej brakuje, skoro nie ma dzieci?

Aktorka powiedziała, że czuje, że jest na właściwym torze. Zaznaczyła, że nie czuje się niespełniona jako kobieta. Przypomniała sobie także słowa swojej mamy, która uświadomiła jej, że „nie wszyscy muszą mieć dzieci”. Cieślak wyjaśniła:

– Kiedy wszyscy cię cisną i mówią: „Powinnaś mieć dzieci i założyć rodzinę, już najwyższy czas”, moja mama mówi: „A byliście na jej przedstawieniach? Ona za każdym razem rodzi nowe dziecko”.

Aktorka wyznała też, że jest bardzo szczęśliwa w nowym związku z Edwardem Miszczakiem. Nie przejmuje się też plotkami i szumem medialnym.

Życzymy szczęścia i gratulujemy Annie mądrej mamy!

Anna Cieślak w przestawieniu „Savannah Bay„, Teatr Polski w Warszawie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)

Źródło: Plejada.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Obława na Jacka Jaworka: akcja policji na dworcu PKP