Anna Dec wymyśliła już imię dla swojego drugiego dziecka. Pogodynka TVN zdradziła, że w tym trudnym wyborze pomogła jej seria niecodziennych zdarzeń i znaków. Syn gwiazdy będzie nosił oryginalne imię.

Pogodynka stacji TVN wyjawiła, skąd wziął się pomysł na imię dla jej drugiej pociechy. Zdradziła też, w jaki sposób przechodzi ciążę i jak przygotowuje się na narodziny synka.

Anna Dec wybrała dla syna oryginalne imię

Gwiazda TVN jakiś czas temu przekazała radosną nowinę. Za pomocą swojego profilu na Instagramie poinformowała fanów, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz Anna Dec wyjawiła, jakie imię będzie nosił jej długo wyczekiwany synek. Okazało się, że w wyborze pomogła jej seria nieoczekiwanych znaków.

Pogodynka z niecierpliwością oczekuje na przyjście na świat swojego drugiego dziecka. Gwiazda wychowuje już z ukochanym córeczkę Zuzię. Podczas niedawnego wywiadu przekazała, w jaki sposób wymyśliła imię dla oczekiwanego synka. Jak mówi sama Anna Dec, będzie to tradycyjne imię, którego nie słyszała nigdy wcześniej. Co ciekawe, wpadła na ten pomysł dzięki serii niecodziennych zdarzeń.

-Miałam przeczucia, bo przyśniło mi się imię. Nie chcę jeszcze zdradzać imienia. To były pierwsze tygodnie ciąży i mówię do męża: chyba będzie syn i zapytałam, co myśli o tym imieniu. Później przez cały tydzień spotykałam mężczyzn o takim imieniu, też w filmach. Wcześniej tak naprawdę nie miałam z tym imieniem do czynienia, poza opowieściami babci. To będzie imię bardziej tradycyjne, oryginalne — zdradziła gwiazda podczas rozmowy z portalem „Jastrząb Post”.

Anna Dec wyjawiła również, w jaki sposób znosi swoją drugą ciążę. Pogodynka wyjawiła, że nie jest to dla niej najlepszy czas i z niecierpliwością oczekuje na przyjście na świat jej synka.

-Zależy mi, żeby być aktywną do końca, żeby szybciej mi ten czas minął. Nie lubię być w ciąży, nie ukrywam. To jest błogosławiony stan, przy nadziei, ale zdecydowanie jestem z tych kobiet, które lubią wstawać w nocy do dziecka, aniżeli chodzić w ciąży — wyjawiła w wywiadzie dla portalu „Jastrząb Post”.

Zobacz zdjęcia pogodynki:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Dec (@annadec_)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Dec (@annadec_)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska poinformowała fanów „Sanatorium miłości” o ślubie. Posypały się gratulacje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.