Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Dymna stanęła na drodze do kariery Marty Manowskiej? Oblała ją na egzaminie do szkoły teatralnej
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 31.08.2019 11:58

Anna Dymna stanęła na drodze do kariery Marty Manowskiej? Oblała ją na egzaminie do szkoły teatralnej

TVP
twitter.com/tvp_info

Anna Dymna stanęła na drodze do spełnienia marzeń Marty Manowskiej? Zanim została gwiazdą TVP marzyła o karierze aktorki. Próbowała dostać się do szkoły teatralnej, ale podobno nie udało się jej przez Annę Dymną, która oblała gwiazdę na egzaminie. Komisja nie była zbyt przychylna dla Manowskiej.

Wiele młodych kobiet marzy o karierze aktorki i śni o zostaniu drugą Marylin Monroe. Jedną z nich była Marta Manowska. Postanowiła spełnić swoje marzenia i spróbować swoich sił w szkole teatralnej, niestety nie udało jej się, bo nie przeszła egzaminów wstępnych. Podobno decyzja komisji była jednogłośna.

Kim jest Marta Manowska?

Marta Manowska to aktualnie gwiazda TVP. Niedawno otrzymała posadę w programie The Voice Senior, do tej pory prowadziła też hit stacji Rolnik szuka żony. Pochodzi z Siemanowic na Śląsku.

Od dziecka marzyła o karierze aktorki i wiązała wielkie nadzieje z Krakowską Państwową Wyższą Szkołą Teatralną. Stanęła przed komisją, w skład której wchodziły Anna Dymna, Agnieszka Polony i Agnieszka Mandat. Niestety jej marzenia legły w gruzach.

Komisja nie była zbyt przychylna i kobiety jednogłośnie stwierdziły, że Marcie brak odpowiednich umiejętności. Podobno od każdej z nich dostała najniższą notę. Rzekomo Marta przyznaje, że pomimo tego, że długo błąkała się po show-biznesie to nie ma żalu do swoich egzaminatorek. Anna Dymna może więc odetchnąć z ulgą.

Co robi Anna Dymna?

Anna Dymna z wykształcenia jest aktorką, chociaż dzisiaj bardziej skupia się na działalności społecznej. Jej kariera aktorska jest bardzo imponująca, występowała nie tylko w ważnych dla polskiej sztuki filmowej produkcjach, ale również na deskach teatralnych.

Trzykrotnie wyszła za mąż. Jej pierwszy mąż zmarł na zawał serca, więc ukojenia szukała w znanym fizjoterapeucie, jednak ten nie rozumiał jej artystycznej duszy i para rozstała się po 6 latach. Szczęście znalazła w ramionach Krzysztofa Orzechowskiego, z którym jest do tej pory.

W 2003 roku założyła własną fundację na rzecz ciężko chorych. Poruszała też serca Polaków w programie Anna Dymna- spotkajmy się, gdzie poruszała głównie tematy inności, odrzucenia i samotności wynikające z ciężkouleczalnych, bądź nieuleczalnych chorób.

Zobacz zdjęcia:

Rolnik szuka żony

Prezenterka TVP marzyła o karierze aktorki. Podobno na jej drodze stanęła Anna Dymna.

Jednak gwiazda poradziła sobie bez problemu i spełniła marzenie o byciu częścią show-biznesu.

Anna Dymna: dzieciństwo

Anna Dymna za młodu była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Dzisiaj skupia się na działalności społecznej.

Anna Dymna

Anna Dymna jest niekwestionowanym autorytetem auktorskim.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu przez problemy z cerą. Teraz każda z nich bryluje w towarzystwie. ich sposób na idealną cerę zawstydził dermatologów
  2. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop
  3. Znaki zodiaku, które musisz mieć w swoim życiu. Najlepsi przyjaciele z całego zodiaku
  4. Przyjaźnili się 60 lat. Po latach przez przypadek odkryli, że są rodzeństwem
  5. Panna młoda, która skompromitowała się na własnym ślubie. Zrobiono jej jedno zdjęcie, wystarczyło
  6. Prowadząca „Rolnik szuka żony” została kiedyś upokorzona przez Annę Dymną. To zaważyło na jej życiu
  7. Krzysiek to nadzwyczaj atrakcyjny mąż Małgorzaty Sochy. Ale nie chciał pozować z żoną do zdjęcia na ściance

źródło: pudelek.pl