Anna Dymna od lat wzbudza sympatię widzów. Mogliśmy ją podziwiać zarówno w filmie, jak i na deskach teatru. Jej niezwykłe kreacje aktorskie wzbudzają podziw po dziś dzień. Niestety gwiazda zmaga się z niewybrednymi komentarzami przez swoją wagę. Przyznała, że otrzymywała listy pełne złośliwości: Ty zapyziały misiu. Nie żryj tyle. 

Przez lata była uznawana jest jedną z najzdolniejszych aktorek polskiej sceny filmowej. Teraz skupiła się głównie na działalności charytatywnej. Jej heroiczna postawa jest godna podziwu, jednak nie wszyscy są wobec niej tak życzliwi. Anna Dymna w programie Kuba Wojewódzki wyznała, że wielokrotnie stykała się z kąśliwymi uwagami na swój temat. Jak gwiazda radzi sobie z nieuzasadnioną krytyką? 

Anna Dymna zetknęła się z hejtem 

W programie Kuba Wojewódzki Dymna opowiedziała o tym, jak zmieniała się jej figura. Chociaż wzrost i spadek wagi to zupełnie naturalne objawy naszego organizmu i nikogo nie powinien dziwić fakt, że wraz z upływem lat sylwetka się zmienia, niektórzy nie są w stanie przyjąć tego do wiadomości i wytykają innym krągłości. Doświadczyła tego Anna Dymna, która przyznała, że wielokrotnie musiała mierzyć się z hejtem: 

– To się stało nagle. Ja do 34. roku życia byłam szczuplutka, byłam dzieckiem i trochę mi to nawet doskwierało w zawodzie, bo aktor chciał być ambitny. Wtedy zaszłam w ciążę, wcześniej, jak wiesz, miałam wypadki i nie mogłam, przytyłam 32 kilo. Tyć zaczęłam od 7. miesiąca, miałam zmiany hormonalne, urodziłam syna i nabrałam dystansu. Prawdę mówiąc, jedyny taki moment miałam, jak tu wrócić do zawodu. Co prawda, jak teraz patrzę na zdjęcia, to byłam wtedy jeszcze laska. Miałam wtedy 35 lat, najlepszy wiek – zdradziła aktorka. 

Na początku kariery Anna Dymna była bardzo drobna, wręcz filigranowa. Do dziś możemy podziwiać wyjątkowe zdjęcia aktorki zrobione przez Wojciecha Plewińskiego. Nie wszyscy są w stanie zaakceptować jednak, że ciało z upływem lat się zmienia. 

Listy pełne złośliwości

Anna Dymna przyznała, że otrzymywała listy z pogróżkami jeszcze wiele lat temu, gdy jej figura po ciąży się zmieniła:

– Byłam grubsza, a ludzie mieli straszne pretensje do mnie. Dostawałam mnóstwo listów: Nie żryj tyle, ty zapyziały misiu!

To nie figura stanowi o tym, jakimi jesteśmy ludźmi, a to, co mamy w sercu i w głowie. Nie zapominajmy o tym, że kilogramy i rozmiar nie mają znaczenia. Miarą człowieka jest dobro, a nie rozmiar ubrania. Anna Dymna jest tego najlepszym przykładem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna dymna
filmpolski.pl

Anna Dymna to kobieta o wielkim sercu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTinder, Zaadoptuj Faceta, Badoo – Randkowanie w XXI wieku
Następny artykułKlaudia Carlos była kiedyś gwiazdą TVN. Czym obecnie zajmuje się piękna dziennikarka?