Anna Dymna: mąż aktorki był jej wielką miłością i najlepszym przyjacielem. Niestety, mężczyzna zmarł w tajemniczych okolicznościach. Co się stało? Wokół tej historii narosło wiele niepokojących teorii, które przytacza portal fakt.pl

To jedna z najpiękniejszych, ale zarazem najsmutniejszych historii miłosnych w polskim show-biznesie. Anna Dymna: mąż był jej wielką miłością i mentorem. Byli nierozłączni aż do tragicznej śmierci mężczyzny. Odszedł zupełnie niespodziewanie, pozostawiając aktorkę w głębokiej żałobie. Co się stało? To tajemnicza sprawa. 

Anna Dymna: mąż był jej miłością. Jak zmarł?

Anna i Wiesław byli małżeństwem już od siedmiu lat. Jak informuje portal fakt.pl, mężczyzna miał umrzeć na zawał serca 12 lutego 1978 roku. Ale czy na pewno? Jak informuje portal fakt.pl, w sprawie od początku było wiele niejasności. 

– Na początku nikt mi nie wyjaśniał, co mogło być przyczyną śmierci. Później powiedzieli, że serce, a następnie, że zgon nastąpił z powodu alkoholu. Trudno było w to uwierzyć, bo przecież dwie godziny wcześniej widziałam się z nim i był trzeźwy. Pomyślałam sobie, że może coś mu ktoś wstrzyknął? Nie było żadnego śledztwa, chociaż przekazałam milicji wszystkie moje sugestie i wątpliwości – cytuje Annę Dymną fakt.pl

Anna Dymna ciężko przeżyła śmierć swojej wielkiej miłości. Do dziś bardzo ciepło wspomina pierwszego męża, który miał nauczyć ją uczciwości, a także zbudować w niej wiarę i wytrwałość. Artystka uważa, że gdyby nie małżeństwo z Wiesławem Dymnym, dziś nie byłaby tą samą osobą. 

Kim był Wiesław Dymny?

Wiesław Dymny był polskim artystą – zajmował się m.in. pisaniem poezji, scenariuszy filmowych oraz aktorstwem – oraz mężem Anny Dymnej. Para poznała się, kiedy kobieta jeszcze studiowała.

Małżonków dzieliło piętnaście lat różnicy, jednak zupełnie im to nie przeszkadzało. Na początku nic nie zapowiadało, że między artystą i studentką narodzi się wielkie uczucie. Jednak kiedy Anna i Wiesław poznali się lepiej, odkryli, że nie mogą bez siebie żyć. Nie zawsze było im łatwo: jak informuje interia.pl, Wiesław Dymny miał poważne problemy z alkoholem. 

– Wiedziałam, że pod skorupą agresywnego i dzikiego człowieka chował się zrozpaczony, wrażliwy, przestraszony chłopiec – cytuje Annę Dymną interia.pl

Na szczęście Anna Dymna pozbierała się po ciężkim doświadczeniu i na nowo ułożyła sobie życie. Dziś jest szczęśliwą żoną polskiego aktora i reżysera Krzysztofa Orzechowskiego. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna dymna mąż
fot. instagram.com @radio_krakow

Anna Dymna: mąż był jej wielką miłością. Co się z nim stało?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak ubrać dziecko na spacer wiosną? Odpowiednie techniki
Następny artykułSyn Macieja Kurzajewskiego to prawdziwe ciacho! Jest zajęty?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.