Anna Dymna nago wzbudziła poruszenie w całym kraju. Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek pojawiła się w filmie niekompletnie ubrana. Wszyscy pędzili do kina, by zobaczyć jej odsłonięty biust. Ta scena śniła się widzom po nocach!

Ten film przeszedł do historii polskiego kina. Jednym z powodów, dla których zyskał gigantyczną popularność, była Anna Dymna nago. Młoda aktorka nie bez powodu uchodziła za jedną z największych piękności swoich czasów. Co najciekawsze, sceny miłosne sprawiały gwiazdom wiele trudności… Zaglądamy za kulisy produkcji. 

Anna Dymna nago: gdzie można zobaczyć zdjęcie aktorki?

W 1982 roku Anna Dymna wystąpiła w głośnym filmie Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny. To historia romansu i małżeństwa Barbary Radziwiłłówny i Zygmunta Augusta. Młoda aktorka wcieliła się w tytułową rolę tragicznie zmarłej królowej. 

Jednak produkcja przyciągnęła do kin nie tylko miłośników  dramatów historycznych. Kiedy okazało się, że w filmie pojawia się Anna Dymna nago, w kinach szybko zaczęło brakować biletów. Atmosferę wokół Epitafium… podgrzewały pogłoski o konflikcie Aleksandry Śląskiej, odtwórczyni roli królowej Bony, z reżyserem. Jak informuje magazyn Retro Wspomnienia, aktorka miała być niezadowolona z faktu, że zeszła na drugi plan na rzecz młodszej koleżanki. 

Chociaż wielu ludzi byłoby zachwyconych, mogąc spędzić kilka chwil w obecności Anny Dymnej, aktorzy po latach wspominali sceny miłosne ze śmiechem. W rolę króla Zygmunta Augusta wcielił się Jerzy Zelnik. Według ustaleń Retro Wspomnienia na planie nie obyło się bez wstydliwych momentów!

– Anka przyszła pierwsza, w szlafroku, zrzuciła go już, siedząc na łóżku i zręcznie wśliznęła się pod tkaninę. Jurek przyszedł strasznie speszony, zdjął szlafrok i w slipkach wlazł pod prześcieradło, trzymając się od niej z daleka […] Jurek robi się czerwony jak te nieszczęsne majtki, Anka chichocze w poduszkę – czytamy w magazynie Retro Wspomnienia

Czy Anna Dymna i Jerzy Zelnik mieli romans?

Anna Dymna i Jerzy Zelnik, odtwórcy głównych ról w filmie Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny, z niezwykłym przekonaniem zagrali parę zakochaną w sobie do szaleństwa. Nic dziwnego, że szybko pojawiły się plotki o rzekomym romansie, jaki połączył artystów.

Czy w pogłoskach było ziarno prawdy? Jak informuje fakt.pl, Anna Dymna i Jerzy Zelnik rzeczywiście przeżyli obustronne zauroczenie. Jednak ich relacja nigdy nie wykroczyła poza platoniczną. Oboje pozostawali wówczas w związkach i nie chcieli skrzywdzić swoich partnerów. 

– Stan zachwycenia sobą, upojenia się swoją bliskością nie mógł trwać długo. Musieliśmy podjąć jakieś decyzjefakt.pl cytuje wspomnienia Zelnika. 

Anna Dymna nago: ta scena przeszła do historii polskiego kina. Co sądzicie o takim wydaniu znanej aktorki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna dymna nago
fot. instagram.com @kiedysvsdzis

Anna Dymna nago wywołała wzburzenie w całej Polsce.