Anna Dymna: syn aktorki nie poszedł co prawda w aktorstwo, ale też występuje na scenie. Michał Dymny jest gitarzystą rockowym i to podobno bardzo dobrym. Dowiedzcie się, w jakich zespołach gra syn legendy polskiego kina i dlaczego nie nosi nazwiska swojego biologicznego ojca. 

Anna Dymna: syn aktorki, choć zmienił nazwisko na takie, jak nosi jego mama, nie ma ”parcia na szkło”. Oddaje się swojej pasji, jaką muzyka jest muzyka i w ogóle sztuka. Być może niedługo zmieni stan cywilny. Zaskoczeni? Dowiedźcie się więcej!

Anna Dymna: syn aktorki nosi nazwisko jej pierwszego męża 

Artystka w jednym z wywiadów tłumaczyła, że została przy nazwisku swojego pierwszego męża Wiesław Dymnego, ponieważ był jej wielką miłością. Co ciekawe, syn Anny Dymnej, Michał Dymny, specjalnie dla mamy zmienił nazwisko na obecne. Choć ojcem mężczyzny jest drugi mąż aktorki, fizjoterapeuta Zbigniew Szota, który rehabilitował Dymną po ciężkim wypadku samochodowym. Michał przez długi czas nie miał jednak kontaktu ze swoim biologicznym tatą, więc postanowił zmienić nazwisko na ”Dymny”. Jakiś czas później jednak nawiązał kontakt ze Zbigniewem Szotą. Fizjoterapeuta i aktorka rozwiedli się z powodu nieporozumień, do jakich między nimi dochodziło. Poza tym ”tatą” nazywał też ostatniego i obecnego męża Anny Dymnej, Krzysztofa Orzechowskiego, który jest reżyserem i aktorem teatralnym. 

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”44498″]

Anna Dymna: syn artystki realizuje się w tym, co robi

Anna Dymna: syn aktorki jest gitarzystą w kilku zespołach, m.in. Sound Ensemble, Nucleon i HiQ. Nie lansuje się w mediach i nie usiłuje promować się na nazwisku mamy. Z wykształcenia syn Anny Dymnej jest filmoznawcą — ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Media donoszą, że Michał Dymny ma partnerkę — spotyka się z doktorantką Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Para artystów wspólnie tworzy, a owoce ich pracy można oglądać w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki. 

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA SYN ANNY DYMNEJ: 

Anna Dymna syn
Fot. Instagram.com @fototeka_fina

Aktorka ma jednego syna.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEwa Minge kiedyś. Zdjęcia z młodości robią FURORĘ w internecie
Następny artykułIle zarabia Anna Mucha? Zarobki gwiazdy są niewiarygodne!