Anna Dymna szykuje się do ślubu! Wszystko ułożyło się po jej myśli i już niedługo nadejdzie tak ważny dla gwiazdy dzień. Już wkrótce na ślubnym kobiercu stanie bardzo bliska jej osoba — syn aktorki się żeni!

Jedyny syn Anny Dymnej już niedługo weźmie ślub! Jak do uroczystości szykuje się Anna Dymna? Aktorka przyznaje, że to dla niej bardzo ważny moment, zwłaszcza że bardzo polubiła przyszłą synową. Kim jest wybranka syna Anny Dymnej?

Anna Dymna: syn aktorki się żeni

Nadchodzi bardzo ważny moment dla gwiazdy kina — jej syn, Michał się żeni! Ukochany jedynak już niedługo stanie na ślubnym kobiercu, a Anna Dymna nie posiada się z radości w związku z powiększeniem rodziny o nowych członków! Syn aktorki na co dzień zajmuje się muzyką i stara trzymać się z dala od błysków fleszy, choć także jest niejako powiązany z aktorstwem — komponuje utwory do spektakli. Oprócz tego lubi tworzyć sztukę wspólnie ze swoją partnerką, która już wkrótce stanie się jego żoną! Kim jest wybranka syna Anny Dymnej?

Anna Dymna zostanie teściową

Jak donosi Super Express Michał Dymny oświadczył się niedawno swojej partnerce! 31-latek jest jedynym dzieckiem aktorki, nic więc dziwnego, że Anna Dymna nie posiada się z radości. Partnerka jej syna, Agata Kus zajmuje się sztuką — jest uznaną artystką, której dzieła można podziwiać w galeriach w całej Polsce.

Jej prace można oglądać między innymi w Vogue, Magazynie Szum, a ostatnio także we wnętrzu albumu zespołu Fisz Emade Tworzywo Sztuczne. Ponadto współpracuje z wieloma znanymi galeriami i muzeami, a przedmiotem jej obrazów często jest jej ukochany!

Anna Dymna jest podobno zachwycona swoją przyszłą synową! Pismo Świat i Ludzie cytuje wypowiedź znajomej aktorki:

– Ania bardzo ją polubiła, świetnie się rozumieją. Uważa, że jest idealna dla Michała; pasjonatka, wrażliwa, kochająca sztukę i… tolerancyjna. Stworzyli fajny związek, wzajemnie się inspirują.

Cieszymy się, że rodzinę aktorki czeka tak wspaniała uroczystość. Gwiazda kina z pewnością nie posiada się z radości z powodu ślubu! Gratulujemy i trzymamy kciuki za narzeczonych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wiele osób nie zna prawdy…
  2. Jak uzyskać siwy kolor włosów? Najskuteczniejsze i najzdrowsze sposoby
  3. Agnieszka Woźniak-Starak o posiadaniu dzieci: ”Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką”

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna dymna
instagram.com @jaropraszkiewicz_photography

Anna Dymna szykuje się na ślub!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMichał Wiśniewski na Tinderze! Gwiazdor nie próżnuje i już szuka nowej kochanki
Następny artykułDzieci Barbary Brylskiej były całym jej światem. Jedyna córka zmarła tragicznie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.