Anna Głogowska opublikowała w sieci nagranie, na którym nie jest sama. Tancerka często wrzuca filmiki z przyjaciółmi i znajomymi, dlatego w tym nie byłoby nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że towarzysząca jej w kadrze pani jest niemal identyczna.

Czy to w takim razie rodzona siostra tancerki? A może jej bliźniaczka? Artystka wszystko wytłumaczyła na filmiku, w standardowym dla siebie, zabawnym stylu.

Czy Anna Głogowska ma siostrę?

Do tej pory nie było informacji na temat tego, by tancerka posiadała bliźniaczkę. Jak jednak sama zaznaczyła, fani zaczęli jej jakiś czas temu pisać, że takową jej znaleźli. To właśnie z nią Głogowska postanowiła nagrać krótkie wideo, w którym obydwie porównały swój wygląd.

Wspomniana kobieta nie jest jednak jej rodzoną siostrą. To Ewa Sama, która jest bohaterką programu „Żony Miami”. Nie jest więc w żaden sposób spowinowacona z tancerką, choć ich wygląd sugeruje, że mogłoby być inaczej.

— Znajdźcie chociaż trzy różnice — zachęcała fanów do zabawy roześmiana tancerka.

Chwilę później panie same je wymieniły. Zauważyły, że Anna ma nieco krótsze i jaśniejsze włosy. Dodatkowo ma małe wcięcie na brodzie, którego nie ma Ewa. Jak stwierdziła Głogowska, to dlatego ona ma same córki, a jej „siostra” synów.

Anna Głogowska o spotkaniu z Ewą

Panie nie tylko wyglądają tak, jakby dzieliły ze sobą całe życie, ale też rzekomo tak czują się w swoim towarzystwie. Głogowska w opisie nagrania zaznaczyła bowiem, że na spotkaniu z Ewą czuła się, jakby znały się od zawsze.

Głogowska życzyła swojej przybranej siostrze powodzenia przed jej występem w „Dzień Dobry TVN”, a także podkreśliła, że zarówno ona, jak i jej mąż to wspaniali ludzie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Mam talent!”. Uchodźcy z Ukrainy zachwycili Małgorzatę Foremniak. Jurorka zerwała się z miejsca
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl