Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Głogowska okazuje miłość brunetowi z burzą loków na głowie, a on szaleje. Nie mógł się jej oprzeć na łonie natury
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.06.2023 14:02

Anna Głogowska okazuje miłość brunetowi z burzą loków na głowie, a on szaleje. Nie mógł się jej oprzeć na łonie natury

Anna Głogowska
fot. KAPiF, instagram.com/annaglogowska_official

Anna Głogowska nie ukrywa, że już od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana. Choć na początku wolała zachować nową relację dla siebie, od niedawna na jej profilu w mediach społecznościowych można zaobserwować coraz więcej wspólnych zdjęć z ukochanym.

Partner Anny Głogowskiej jest z pochodzenia Niemcem. W internecie przedstawia się jako Fred Erik i na co dzień zajmuje się tworzeniem muzyki. Tancerka wstawiła z nim właśnie kolejne, urocze zdjęcie — cudownie jest patrzeć na tę parę zakochanych!

Anna Głogowska w objęciach przystojnego bruneta

Anna Głogowska to popularna polska tancerka, specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Ma za sobą również epizod medialny, kiedy w latach 2013–2015 współprowadziła programy “Got to Dance. Tylko taniec” oraz “Taniec z gwiazdami”. Prywatnie związała się z Piotrem Gąsowskim, jednak ich związek nie przetrwał próby czas. Para ma razem córkę Julię, którą wychowują wspólnie mimo rozstania.

Od zakończenia relacji z Piotrem Gąsowskim Annę Głogowską widywano z różnymi mężczyznami. W tym czasie media huczały od plotek, który z nich okaże się partnerem tancerki. Ku zaskoczeniu fanów, gwiazda dopiero podczas ostatnich świąt Bożego Narodzenia zdradziła, kto skradł jej serce i pokazała wybranka na Instagramie.

"Rączka się pojawiła". Cichopek i Kurzajewski zachwyceni dzieckiem podczas USG. Mała dziewczynka skradła ich serce

Anna Głogowska jest w szczęśliwym związku

Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana (…) Często się zdarza, że ludzie się zakochują, a potem im przechodzi. Wolałabym poczekać. Niech to zostanie (w tajemnicy — przyp.red.), ale nie da się ukryć… mówiła Anna Głogowska w rozmowie z “Jastrząb Post”. Najnowsza relacja na mediach społecznościowych tancerki zdaje się ponownie potwierdzać te słowa!

6 czerwca Anna Głogowska udostępniła na swoim Instagramie urocze zdjęcie z ukochanym. Pozują wspólnie na polu, na tle zachodzącego słońca. Tancerka trzyma w dłoni ogromny bukiet różowych piwonii. Mężczyzna w lokach całuje ją w głowę. Na ustach Ani gości szeroki, szczery uśmiech. Para wygląda razem na bardzo szczęśliwą i nie widzącą świata poza sobą! Można założyć, że partner wspiera ją i poprawia humor w trudnym okresie, jakim jest żałoba po śmierci brata. 

Trudny czas w życiu Anny Głogowskiej

Anna Głogowska ma za sobą trudny czas. Pod koniec maja odszedł jej brat, Arek. Tancerka była z nim silnie związana, w dodatku mężczyzna zaledwie miesiąc wcześniej świętował własne wesele. To wszystko sprawiło, że Annie Głogowskiej bardzo ciężko było odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Na swoim Instagramie udostępniła dramatyczny post, w którym pożegnała brata.

– Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie – podpisała zbiór zdjęć, na których pozowała razem z Arkiem na różnych etapach życia. 

Na tragedię gwiazdy odpowiedzieli jej fani. Licznie przesyłali jej wyrazy wsparcia, a także dzielili się własnymi doświadczeniami straty. Anna Głogowska podziękowała im w poruszającym wpisie na Instagramie.

Anna Głogowska
fot. instagram.com/annaglogowska_official