Anna Głogowska była swego czasu związana z Piotrem Gąsowskim, którego poznała na planie „Tańca z Gwiazdami”. Para doczekała się dziecka, dziś już nastoletniej Julii. Jak się okazuje, tancerka musiała teraz pożegnać swoją pociechę, bo ta wyjeżdża z kraju.

Po opublikowanych przez mamę nastolatki materiałach widać, że jest raczej zmartwiona faktem jej wyjazdu, choć na pewno cieszy się szczęściem córki. Ta z kolei wręcz promienieje, prawdopodobnie na myśl o nadchodzącej przygodzie.

Anna Głogowska żegna córkę

Choć Anna Głogowska otwarcie przyznaje, że będzie za córką bardzo tęskniła, to jej męczarnie bez pociechy raczej nie będą trwały długo. Nie wydaje się bowiem, by dziewczyna wyjeżdżała z kraju w celu podjęcia pracy czy edukacji za granicą, a jedynie leci na wczasy.

Tancerka zdradziła bowiem, że jej dziecko wybiera się na Kretę. Przed wylotem zabrała ją na pożegnalne frytki. Jak widać po zdjęciach, panie nie tylko się nimi zajadały, ale także i bawiły. Robiły sobie bowiem fotki, na których przy pomocy smażonych ziemniaków stylizowały się na wampiry. Atmosfera tego wypadu musiała być więc jednak dobra, nawet jeśli sama Głogowska miała mieszane uczucia.

– Ps. Jak są frytki – jest dół — skwitowała enigmatycznie tancerka.

Anna Głogowska o relacji z ojcem jej córki

Często bywa tak, że jedyną kwestią łączącą rodziców po rozwodzie pozostaje już tylko dziecko. Nie jest tak jednak w przypadku Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Ta całkiem niedawno otwarcie mówiła, że ma z nim świetne relacje i obecnie dogaduje się z nim lepiej niż wtedy, gdy byli w związku.

Widać to zresztą po ich aktywności w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu wspólnie świętowali urodziny swojej córki, a kilkanaście dni temu polecieli na wspólne wakacje do Hiszpanii. Nie ma wątpliwości, że to bardzo pozytywnie wpływa także na samą Julię, która przez to pewnie wcale nie odczuwa, że jej rodzina jest rozbita.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda została oszukana przy realizacji teledysku. Zapowiada że wyciągnie konsekwencje
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl