Lelum.pl

fot. instagram.com/annaglogowska_official/instagram.com/mroznerski/

Anna Głogowska poznała miłość swojego życia? Ogłosiła radosne wieści: „Czuję się permanentnie, świadomie szczęśliwa”

26 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Ostatnio Anna Głogowska zawładnęła mediami za sprawą informacji o rzekomej relacji z Mikołajem Roznerskim. Teraz tancerka ujawniła powody, dla których czuje się szczęśliwa.

Ostatnio Anna Głogowska zawładnęła mediami za sprawą informacji o rzekomej relacji z Mikołajem Roznerskim. Teraz tancerka ujawniła powody, dla których czuje się szczęśliwa.

Serca widzów podbiła w 2005 roku, debiutując na parkiecie programu „Taniec z gwiazdami”. W roli trenerki współpracowała z takimi gwiazdami jak m.in.: Witold Paszt, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Łukasz Zagrobelny czy Kacper Kuszewski, z którym wygrała trzynastą edycję roztańczonego show.

Po wielu życiowych problemach związanych z zakończeniem kariery zawodowej tancerka w końcu staje na równe nogi i cieszy się życiem. W mediach społecznościowych pochwaliła się nowym projektem.

Anna Głogowska odnalazła w końcu szczęście. Czy jest to zasługa Mikołaja Roznerskiego?

Tancerka ostatnie lata przeżywała w ogromnym przerażeniu, z powodu problemów zawodowych i zdrowotnych. Zakończona współpraca z programem „Taniec z gwiazdami” oraz „Jaka to melodia” nie wróżyły dalszego telewizyjnego sukcesu. Dodatkowo doszła kontuzja stopy, która przekreśliła karierę na parkiecie tanecznym.

Liczne niepowodzenia sprawiły, że Anna Głogowska przestała wierzyć we własne możliwości. Przygnębienie i smutek wypełniały myśli tancerki, która nie widziała sensu w walce o lepszą przyszłość.

WSTYD to było moje drugie imię… Chciałam już tylko szybko UMRZEĆ … Położyć się ! Zasnąć na zawsze! Ale tak TERAZ ! JUŻ! Zniknąć na PSTRYK! — pisała w mediach społecznościowych.

Na całe szczęście trudne chwile minęły i tancerka znalazła ukojenie w artystycznych projektach. Rozpoczęła współpracę na deskach teatru 6. Piętro w spektaklu „Piękna Lucynda” jako choreografka. Jak donoszą media, podczas pracy zbliżyła się do jednego z aktorów, Mikołaja Roznerskiego. Być może to gwiazdor serialu „M jak miłość” stoi za nagłą zmianą samopoczucia artystki. Jak wyznała w poście, od niedawna czuje się wyjątkowo spełniona i szczęśliwa.

Od co najmniej 3 lat czuję się permanentnie, obiektywnie i świadomie SZCZĘŚLIWA! Od kilku miesięcy to nawet BARDZO — napisała tajemniczo Anna Głogowska.

Na razie żadna ze stron nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła doniesień medialnych, przez co wielbiciele tego duetu doszukują się kolejnych wskazówek wyjaśniających ich sytuację.

Dodatkowo tancerka rozpoczęła projekt skierowany do kobiet powyżej 44. roku życia. Proponuje organizację wycieczek oraz weekendowych wyjazdów z licznymi atrakcjami dla Pań, które tak jak ona chcą czerpać z życia garściami. Tancerka zapowiada, że oferta nie będzie należała do najtańszych, ale gwarantuje również niezapomniane przeżycia.

W życiu tancerki pojawiły się argumenty, dla których znów z nadzieją patrzy w przyszłość. Na razie nie wiemy, czy za dobrym humorem gwiazdy kryje się nowa miłość, czy tylko kolejny sukces zawodowy, ale z chęcią poczekamy na rozwój sytuacji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Viki Gabor przeszła samą siebie. Jurorów i widzów aż zatkało po tym, co zrobiła w TTBZ

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Conan Kaźmierski przeszedł zabieg. Opisał, co się działo w gabinecie. "Czemu ja nie poszedłem do kogoś innego"
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]