Mimo że program „Sanatorium miłości” już się zakończył, wciąż nie milkną głosy na temat uczestników ostatniej edycji. Teraz na jaw wyszły zaskakujące fakty z życia Anny i Piotra. Czy to prawda, że seniorzy nie są już razem?

Anna i Piotr byli jedną z ulubionych par telewidzów, którzy z zapartym tchem śledzili rozwój ich relacji. Teraz seniorka zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie fanki, dotyczące jej relacji z ukochanym.

„Sanatorium miłości”: Anna i Piotr nie są już parą?

Finał programu „Sanatorium miłość” już dawno za nami. Przez kilka tygodni trwania show seniorzy dostarczali widzom mnóstwa emocji i wrażeń. Uczestnikami, którzy przez długi czas pozostawali na językach wszystkich fanów byli Anna i Piotr, których uczucie rozkwitało z odcinka na odcinek.

W trakcie trwania programu nie zabrakło również kontrowersji. Zanim Piotr zdecydował się wyznać swoje uczucia Ani i wręczyć jej bukiet kwiatów, interesował się inną seniorką — Natalią. Część telewidzów przez długi czas nie mogła wybaczyć uczestnikowi, że tak szybko zmienił swój obiekt westchnień. Wydawać by się jednak mogło, że uroczyste zaręczyny Anny i Piotra w finale programu skutecznie przekonały wszystkich w prawdziwość ich uczucia.

Szybko okazało się jednak, że nawet najbardziej lubiane pary nie zawsze żyją długo i szczęśliwie. Jedna z internautek zapytała Anny, czy to prawda, że rozstała się z Piotrem. Seniorka zdecydowała się na szczerą, ale odrobinę tajemniczą odpowiedź.

-Nie, jesteśmy przyjaciółmi bardzo bliskimi — powiedziała Anna z „Sanatorium miłości”.

Po tej odpowiedzi wielu fanów zastanawia się, czy ich ulubiona para jest dalej razem. Z jednej strony uczestniczka show zaprzeczyła plotkom na temat zerwania, ale z drugiej zaręczyny to coś dużo poważniejszego niż przyjaźń.

Zobacz skrót finałowego odcinka show TVP:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.