Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku. To właśnie wtedy rozbił się samolot PLL LOT IŁ-62 Kopernik, zginęli wszyscy pasażerowie. Jedną z ofiar była słynna polska piosenkarka, która osierociła 4-letnią wówczas córkę. Z okazji rocznicy śmierci gwieździe oddano piękny hołd, który doceniła Natalia Kukulska.

Od śmierci uwielbianej gwiazdy PRL w tym roku minie 40 lat. Mimo to Anna Jantar wciąż jest wspominana przez Polaków, którzy nadal nucą jej przeboje. Jedno z czasopism przygotowało specjalną okładkę, która poruszyła Natalię Kukulską.

Anna Jantar na okładce Zwierciadła

Tuż przed 40 rocznicą śmierci Anny Jantar jej wizerunek pojawił się na okładce magazynu Zwierciadło. To bardzo poruszyło Natalię Kukulską, która swoimi przemyśleniami podzieliła się na Instagramie.

40 lat po śmierci być atrakcją z pierwszych stron gazet. Zdobić swoim wizerunkiem okładkę… wywoływać emocje muzyką, głosem, osobowością i historią. Ten typ tak ma. Moja mama Anna Jantar na okładce najnowszego numeru Zwierciadła. Dziękuję za pamięć – napisała gwiazda.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani wciąż doskonale pamiętają Annę Jantar i nadal słuchają jej utworów. Niektórzy zdradzili, że właśnie ze względu na wyjątkową okładkę kupili magazyn.

Anna Jantar zginęła 40 lat temu

Do tragedii doszło 14 marca 1980 o godzinie 11:15 w pobliżu warszawskiego Okęcia. Samolot rozbił się o powierzchnię pokrytej lodem fosy, ścinając wcześniej drzewo. Anna Jantar wracała z Ameryki, gdzie występowała przez kilka miesięcy. Na lotnisku czekała na nią stęskniona 4-letnia córka Natalia.

Żadna z osób obecnych na pokładzie nie miała szans. Podobno przed wylotem piosenkarka obiecywała sobie, że już nigdy nie zostawi córki na tak długo. Wiele lat od katastrofy Anna Jantar wciąż żyje we wspomnieniach fanów. Jej utwory takie jak Tyle słońca w całym mieście czy Nic nie może wiecznie trwać, znają nawet młodsze pokolenia Polaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Natalia Kukulska jest wzruszona hołdem dla mamy.

anna jantar
instagram.com @natalia.kukulska

Anna Jantar zginęła, kiedy córka miała zaledwie 4 lata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Kingi Rusin ma powody do radości. Dumni rodzice nie kryją zachwytu, pogratulował też sam Prezydent
  2. Iwona Pavlović w rudych włosach. Na ostatnim zdjęciu nie ma śladu po kruczoczarnym kolorze
  3. Kotlety mielone z jajkiem? Wystarczy ugotowane jajko obtoczyć mięsem i zawinąć w folię. Przepyszne

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl