Lelum.pl

unknown author, Public domain, via Wikimedia Commons

W chwili śmierci Anna Jantar miała przy sobie ostatni list. Dziś opublikowano jego treść

8 Września 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Kwaterkiewicz

Anna Jantar w dniu swojej śmierci, gdy leciała z Nowego Jorku do Warszawy, miała przy sobie ostatni list. Dopiero dziś opublikowano jego wzruszającą treść i pełne uczuć oraz pytań wyznanie. Niestety, nigdy już nie dowiemy się, jak piosenkarka chciała odnieść się do tych słów. Łzy same cisną się do oczu.

Anna Jantar w dniu swojej śmierci, gdy leciała z Nowego Jorku do Warszawy, miała przy sobie ostatni list. Dopiero dziś opublikowano jego wzruszającą treść i pełne uczuć oraz pytań wyznanie. Niestety, nigdy już nie dowiemy się, jak piosenkarka chciała odnieść się do tych słów. Łzy same cisną się do oczu.

W chwili, gdy Anna Jantar miała wrócić do Polski, wszystkie oczy były zwrócone właśnie na nią i Jarosława Kukulskiego. Tak bardzo do tej pory kochająca się para przechodziła bardzo trudny czas. Ostatni list, jaki znajdował się przy piosenkarce, wzrusza do łez i wiele wyjaśnia w sprawie jej małżeństwa.

Anna Jantar – ostatni list od Jarosława Kukulskiego

Jarosław Kukulski i Anna przechodzili bardzo poważny kryzys. Ze wspomnień ich wspólnych przyjaciół, także artystów, wynikało, że dochodziło między nimi do wielu nieporozumień i przykrości. Dziś portal viva.pl, opublikował wzruszający list, jaki artystka miała mieć przy sobie w czasie lotu do Polski. Jego nadawcą był jej mąż, Jarosław.

beata tyszkiewicz

– Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość, czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama – cytuje słowa listu zawarte w liście portal.

  1. Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie
  2. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik „Tańca z gwiazdami” w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia

Anna Jantar – chciała się rozwieść z mężem?

We wspomnieniach Janusza Kondratowicza, Ania, zadzwoniła do niego na kilka tygodni przed powrotem i poprosiła o napisanie tekstu do piosenki o rozstaniu, miałoby to być pożegnanie z jej mężem.

– Dwa, może trzy tygodnie przed powrotem z USA do Polski Ania zadzwoniła do mnie i poprosiła, żebym napisał dla niej tekst o rozstaniu, o byłym mężu – tak powiedziała o Jarku, i o miłości, która umarła… – powiedział Kondratowicz w rozmowie z Mariolą Pryzwan, autorką książki Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach.

Czy zatem jest możliwe, że ów list zmieniłby decyzje piosenkarki? Tego niestety nigdy się nie dowiemy. Gdy Anna Jantar zginęła w wypadku 14 marca 1980 roku, jej bliscy, przyjaciele pogrążyli się w ogromnej żałobie. Tamten moment życia był niezwykle ważny dla gwiazdy i pozostało z niego wiele wspaniałych wspomnień. Jednym z nich jest list, który Jantar napisała do swojej córeczki Natalii, tuż przed wylotem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ANNA JANTAR

Natalia była ukochaną córką, dla której Jarosław chciał uratować małżeństwo.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Anna podobno wracała do Polski z przekonaniem, że chce wziąć rozwód z mężem. Może jednak ten wyjątkowy list wszystko odmienił?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  2. Kolejny zakaz w Polsce. Jeszcze w tym tygodniu, są nowe informacje
  3. Krzysztof Krawczyk przyznał się do największego błędu życia. Zżera go sumienie
  4. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  5. Wielka ewakuacja. W popłochu opuszczali domy i szkoły, setki osób na ulicach Warszawy
  6. Zamknęła burgera i frytki z McDonald’s do pudełka po butach. Otworzyła je po 24 latach i ją poraziło, firma już wydała oświadczenie

Źródło: viva.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaterkiewicz

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]