Anna Jantar napisała chwytający za serce list do swojej czteroletniej córki, Natalii. Piosenkarka przebywała wówczas w Stanach Zjednoczonych i nie mogła doczekać się powrotu do swojej jedynej córki. Dopiero po latach ujawniono treść listu, który otrzymała mała Natalia. 

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu 14 marca 1980 roku. Osierociła czteroletnią córkę, Natalię. Artystka tuż przed wylotem z Nowego Jorku wybrała się na zakupy do pobliskiego sklepu z zabawkami. Chciała kupić prezenty urodzinowe małej Natalce. Niestety córka nigdy ich nie otrzymała. 

Anna Jantar napisała list do Natalii

W latach siedemdziesiątych Anna Jantar była największym muzycznym objawieniem nie tylko w Polsce, lecz także poza jej granicami. W tamtym czasie artystka wyruszyła w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Bardzo tęskniła za córką, która pozostała w domu pod opieką taty, Jarosława Kukulskiego i babci. 

Wyjątkowa relacja matki i córki

Jantar napisała kilka wzruszających listów do swojej córki, niedługo przed wylotem do Warszawy. Jego fragment z pewnością wzruszy was od łez. Trudno o piękniejszy wyraz niezwykłej więzi matki i córki. Spójrzcie sami:

– Córeńko moja najdroższa! Nie widzę Ciebie zaledwie kilka dni, a już bardzo za Tobą tęsknię. Wysyłam Ci ślicznego kotka na karteczce. Nazwij go PUSZEK — patrz na niego czasami, a ile razy spojrzysz — myśl o mamusi Ja już niedługo wrócę — zobaczysz, jak to prędko będzie. Bądź grzeczna i nie gniewaj babci. (…) Jak mamusia wróci — wyjedziemy gdzieś razem — same. Całuję Cię bez końca w Twój najpiękniejszy na świecie buziaczek – napisała w swoim wzruszającym liście Anna Jantar. 

  1. Paweł Królikowski w młodości. Wspominamy pierwsze role aktora
  2. Od czego zaczęła się choroba Królikowskiego? Jedno ugryzienie ruszyło lawinę nieszczęść
  3. Mąż dostał prezent od żony na 30 rocznicę ślubu. Zabił go w dramatycznych okolicznościach

Fragment listu został napisany 3.01.1980 roku w Chicago. Natalia Kukulska była dla swojej mamy oczkiem w głowie, a Anna Jantar starała się wynagrodzić córce długą nieobecność w domu. Nawet za oceanem myślała o niej i szykowała dla niej prezenty. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna jantar
Fot.instagram.com anna jantar fp

List wzrusza do łez.

anna jantar
instagram.com @annajantar_fp

Anna Jantar nie mogła się doczekać, by wrócić do córki.

anna jantar
instagram.com @annajantar_fp

Natalia Kukulska również często wspomina mamę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Żona Zenka Martyniuka poprowadzi program w TVP? Ma zostać większą gwiazdą niż sławny mąż
  4. Paweł Królikowski uhonorowany przez polską aktorkę. Narysowała jego podobiznę „Jest mi cholernie przykro”
  5. Andrzej Grabowski zakochany. Tygodnik ujawnił, kim jest 30 lat młodsza kobieta
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele
Poprzedni artykułKrzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z młodości. Komentarz byłej żony budzi wiele pytań, wciąż iskrzy?
Następny artykuł„Właśnie do ciebie dzwonię, gdyż niestety nie mogę z tobą rozmawiać”. Każdy powinien wiedzieć, z jakiego to filmu
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.