Anna Jantar na chwilę przed tym jak zginęła, odkryła szokującą prawdę o swoim mężu. Choć ta wiadomość początkowo powaliła ją na kolana, artystka nie planowała się poddać i postanowiła zawalczyć o siebie i swoje marzenia. Wszystkie problemy miały rozwiązać się po jej powrocie ze Stanów Zjednoczonych, niestety los chciał inaczej, a kobieta zginęła w nieszczęśliwym wypadku.

Anna Jantar nie miała w życiu łatwo. Odkąd stała się znaną piosenkarką, ciążyła na niej ogromna presja, a w dodatku można powiedzieć, że nie miała szczęścia w miłości. Jej małżeństwo przechodziło już kryzys, kiedy dowiedziała się smutnej prawdy.

Anna Jantar zmienia życie

Anna Jantar tuż przed śmiercią w 1979 roku chciała zmienić wszystko. Nie podobał jej się jej ówczesny image, a dodatkowo była w związku, który przeżywał kryzys. Jak podaje portal pomponik.pl, kobieta domyślała się, że mąż ją zdradza. Ich małżeństwo trzymało się tylko ze względu na Natalię, ich córkę.

– Ania chciała korzystać z życia i zarobionych pieniędzy, a pragmatyczny do szpiku kości Jarek starał się ją w tym ograniczać, odkładając każdą złotówkę. Była o to zła. Publicznie wytykała mu skąpstwo, co strasznie go drażniło – powiedział zmarły niedawno dziennikarz Bohdan Gadomski, cytuje pomponik.pl.

  1. Michał Wiśniewski pokazał nową żonę. Nikt nie spodziewał się zobaczyć jej w podobnych okolicznościach
  2. Zamiast do lodówki lub zamrażarki, włóż koperek do słoika. Powód zachwyca, już nigdy nie zrobisz inaczej
  3. Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Gratulacje płyną z całej Polski, jej życie bardzo się zmieni

Wokalistka została zdradzona

Piosenkarka jeszcze przed śmiercią nagrała piosenkę, Dlaczego nikt nie kocha nas, która miała rozpocząć nowy etap w jej życiu prywatnym i zawodowym. Jak wynika z prywatnych zapisków jej pamiętnika, po powrocie z USA Anna Jantar planowała zostawić swojego męża i rozpocząć niezależne od niego życie ze swoim nowym ukochanym. 

Wszystko potoczyło się jednak zupełnie inaczej. Przed południem 14 marca 1980 r. samolot, którym wracała, rozbił się przy podchodzeniu do lądowania na warszawskim Okęciu, a ostatnim utworem zwiastującym nowy kierunek gwiazdy jest właśnie piosenka, Dlaczego nikt nie kocha nas. 10 czerwca Anna Jantar obchodziłaby swoje 70. urodziny. Pamiętacie?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Anna Jantar
fot. commons.wikimedia.org/ autor nieznany

Anna Jantar niedługo przed śmiercią dowiedziała się, że mąż ją zdradza.

Artystka postanowiła go zostawić i zmienić image sceniczny.   

ZOBACZ TEŻ:

  1. “Co łaska” już nie obowiązuje? Ceny za ślub kościelny szybują
  2. Nie mogli uwierzyć, jak zobaczyli, co się dzieje. W Polsce sytuacja robi się coraz bardziej ekstremalna
  3. Po wyborach Małgorzata Rozenek podjęła decyzję. Zacznie się już od września, ”zrobię wszystko, żeby walczyć”
  4. Ile zarabia prezydent? Wiemy, jakie kwoty wpływały na konto Andrzeja Dudy w 2019
  5. Polsat właśnie przekazał zatrważającą wiadomość. Wszyscy Polacy powinni się z nią zapoznać
  6. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia

Źródło: pomponik.pl 

Poprzedni artykułOgromne ulewy dotknęły nawet samego premiera. „Wieczór spędziłem w swojej piwnicy”
Następny artykułMałgorzata Rozenek po północy dodała serię wpisów. Tak mocno nie było dawno, chodzi o wybory
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.