Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Jarosława Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów. O tej zaskakującej chwili powstała piosenka, która okazała się wielkim hitem, a fani gwiazdy do dziś pamiętają każde jej słowo.

Tuż przed zawarciem związku małżeńskiego Anna Jantar pokusiła się żart skierowany do jej przyszłego męża, Jarosława Kukulskiego. Jej słowa zdumiały świadków, którzy jeszcze wiele lat później wspominali ten wyjątkowy moment.

Anna Jantar: ślub

Anna Jantar była niezwykle pogodną osobą. Jak zdradził jej przyjaciel poeta Lech Konopiński, który był świadkiem na ślubie artystów, wokalistka miała niesamowite poczucie humoru i nawet w jak stresującym dniu zażartowała: Co ja w tobie widziałam?-pytała, spoglądając na przyszłego męża.

Uznałem, że to znakomity pomysł na piosenkę, Jarek napisał szybko muzykę i tak w 1971 roku powstał jeden z największych przebojów — opowiadał Lech Konopiński, cytuje se.pl.

anna jantar
fot. instagram.com @anna.jantarfanclub

Na szczęście Jarosław Kukulski znał swoją wybrankę i nie poczuł się urażony jej dowcipem. Utwór, który powstał dzięki temu zdarzeniu, stał się jednym z najbardziej znanych przebojów Anny Jantar. Grały go niemal wszystkie rozgłośnie radiowe i został wybrany piosenką roku.

Kiedy Anna Jantar i Jarosław Kukulski wzięli ślub?

Anna Jantar i Jarosław Kukulski wzięli ślub 11 kwietnia 1971 w kościele św. Anny w Poznaniu. Poznali się w zespole Waganci. W 1976 roku na świat przyszła ich córka Natalia Kukulska. Po rozpadzie zespołu Jarosław współpracował z ukochaną i pisał jej najbardziej znane piosenki, między innymi przebój Tyle słońca w całym mieście.

anna jantar
instagram.com/natalia.kukulska

Jak podaje Fakt, kiedy Anna Jantar wracała z ostatniego koncertu w jej życiu, najprawdopodobniej chciała zakończyć małżeństwo z muzykiem. Tabloid donosi, że piosenkarka podejrzewała męża o zdradę z Ireną Jarocką. Obie panie były koleżankami z branży, ale i rywalkami w swoim zawodzie. Z informacji, które podaje fakt.pl, wynika, że gwiazda sama żywiła wielkie uczucie w kierunku innego muzyka, Wojciecha Morawskiego z zespołu Perfect. Do rozwodu nigdy nie doszło, Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku, gdy wracała z trasy koncertowej w USA.

ZOBACZ TEŻ:

  1. WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny
  3. Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia
  4. Kultowa aktorka straciła mamę w bolesnych okolicznościach. Gwiazda o szczegółach jej śmierci dowiedziała się z gazety
  5. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesor
  6. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

Źródła: se.pl, fakt.pl

Poprzedni artykułGwiazdor ”Rancza” przeszedł poważną operację. ”Cały czas jest rehabilitowany”
Następny artykułDlaczego kot śpi na człowieku? Powody mogą was zaskoczyć
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.