Anna Jantar i Jarosław Kukulski przez wiele lat tworzyli jedną z najbardziej znanych par polskiej estrady. Ona — przepiękna piosenkarka o anielskim głosie, on — ceniony kompozytor, tworzący największe przeboje. Wydawać by się mogło, że tworzą idealną parę. Jak donosi Fakt, ich miłość nie była idealna. Według tabloidu Kukulski miał zdradzać żonę z jej największą rywalką. Jak było naprawdę?

Kukulski był twórcą największych przebojów żony. Wydawało się, że tworzą szczęśliwą parę. Ich miłość została brutalnie przerwane przez tragiczny wypadek samolotowy, w którym zginęła wokalistka. Chociaż Anna Jantar i Jarosław Kukulski należeli do elity polskiej estrady, to ich małżeństwo nie należało do udanych. Poznajcie szczegóły w artykule.

Anna Jantar i Jarosław Kukulski — jaka była ich relacja?

Chociaż małżeństwo Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego trwało zaledwie kilka lat, w światku artystycznym huczało od plotek na temat ich związku. Niedawno w mediach zawrzało po publikacji artykułu przez Fakt, w którym zawarto informacje o tym, że przed laty Jarosław Kukulski miał dopuścić się zdrady z największą rywalką żony. Szczęścia szukać miał w ramionach innej znanej osobowości. O kim mowa?

Para wzięła ślub cywilny w 1970 roku, a rok później stanęli przed ołtarzem. Ich córka, Natalia Kukulska, urodziła się w 1976 roku. Jarosław był autem tekstów i muzyki do przebojów Anny, która w latach siedemdziesiątych była królowała na estradzie. Jej piosenki biły rekordy popularności i śpiewała je cała Polska.

Chociaż od tragicznej śmierci Anny Jantar minęło już prawie 40 lat, dopiero niedawno wyszły na jaw nieznane dotąd fakty na temat jej małżeństwa. Jak donosi fakt.pl, w odnalezionym po latach pamiętniku artystki znalazły się zapiski dotyczące jej małżeństwa. Okazuje się, że nie było tak szczęśliwe, jak z się pozoru wydawało. Jak wynika z zapisków Jantar czuła się nieszczęśliwa i zagubiona w małżeństwie.

Ona była przebojową, energiczną kobietą, która pragnęła żyć pełnią życia. Z kolei jej mąż, szanowany kompozytor, preferował spokój, a jego dni upływały na komponowaniu kolejnych wielkich utworów. Ich związek nie należał do udanych Na co dzień trudno było dojść im do porozumienia i rozważali rozstanie. Jantar miała dowiedzieć się o zdradach męża ze swoimi koleżankami z branży. Podobno Kukulski nawiązał bliższą relację z wokalistką, Ireną Jarocką. Pikanterii dodaje fakt, że Anna i Irena były koleżankami po fachu, często spotykały się na muzycznych festiwalach i spędzały razem czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna jantar: krzysztof krawczyk
facebook.com/Anna-Jantar-1715779375324723

Przeboje Anny Jantar śpiewała cała Polska. Wiadomość o jej tragicznej śmierci wstrząsnęła krajem. Na szczęście po artystce została wspaniała muzyka.

anna jantar i jarosław kukulski
instagram.com @annajantar_fp

Artystka podbijała scenę muzyczną w latach siedemdziesiątych. Zadebiutowała na festiwalu w Opolu, z popularną piosenką Najtrudniejszy pierwszy krok. Znacie ten przebój? 🙂

anna jantar i jarosław kukulski
instagram.com @annajantar_kjp

Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, Natalia Kukulska, poszła w ślady rodziców i od lat możemy podziwiać ją na scenie muzycznej.

anna jantar i jarosław kukulski
instagram.com @anna.jantarfanclub

Anna Jantar i Jarosław Kukulski zawarli związek małżeński w 1971 roku.

anna jantar i jarosłąw kukulski
instagram.com @natalia_kukulska.fanpage

Jarosław i Anna byli związani w życiu prywatnym, ale też zawodowym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Wałęsa o księdzu Rydzyku: „To nie ojciec. Żeruje na biednych”
  2. Pies był ciągnięty za samochodem przez właściciela. Ludzie zareagowali natychmiastowo
  3. Jarosław Kret zakochany? Nie uwierzycie, z kim się spotyka. To znana gwiazda!
  4. Agata Mróz zmarła dwa tygodnie po przeszczepie szpiku. Siatkarka miała tylko 26 lat
  5. Joanna Scheuring-Wielgus walczy o prawa zwierząt. Tabloid ustalił, że posłanka oddała własne psy do schroniska

źródło: fakt.pl