Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Kalczyńska komentuje swoją wpadkę na wizji. ”Poczułam się bardzo zawstydzona”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 02.10.2019 15:52

Anna Kalczyńska komentuje swoją wpadkę na wizji. ”Poczułam się bardzo zawstydzona”

jak schudła anna kalczyńska
fot. screen z youtube.com Plejada

Anna Kalczyńska skomentowała swoją wpadkę na wizji. Dziennikarka podczas ostatniej rozmowy z Mariną w programie Dzień Dobry TVN przekręciła imię jej syna, co wywołało niemałą medialną aferkę. Teraz prowadząca DDTVN się tłumaczy. -Poczułam się bardzo zawstydzona- wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

22 września Marina Łuczenko była gościem w programie Dzień Dobry TVN, w którym pojawiała się z okazji promocji powracającego po latach serialu 39 i pół tygodnia. Rozmowę prowadziła Anna Kalczyńska wraz z Andrzejem Sołtysikiem, jednak to prezenterka zaliczyła małą wpadkę, przekręcając imię synka piosenkarki. Z pozoru niewinne przejęzyczenie stało się pretekstem do niemałej medialnej burzy. Teraz obie panie skomentowały całą sytuację.

Anna Kalczyńska pomyliła imię syna Mariny

Podczas wywiadu z Mariną Anna Kalczyńska źle wymówiła imię jej syna. Zamiast powiedzieć „Liam” powiedziała „Lajam”. Artystka zwróciła prowadzącej uwagę, na błąd w wymowie, jednak na tym się nie skończyło. W mediach wybuchła wielka burza dotycząca rzekomego konfliktu pomiędzy prezenterką a wokalistką. Marina na swoim Instagramie zamieściła obszerną relację, w której wyznała, że nie ma za złe prowadzącej drobnego przejęzyczenia, a mediom zarzuciła, że robią aferę z niczego. Teraz sama Anna Kalczyńska zdecydowała się odnieść do sprawy.

-(…)Trochę tego nie śledziłam, bo akurat trafiło to na moje smutniejsze dni, ale faktycznie, kiedy otworzyłam jakiś portal i zobaczyłam, ile portali zaczęło pisać o tej sprawie, to byłam mocno zaskoczona.(…) Poczułam się bardzo zawstydzona tą pomyłką i tą wpadką – wyznała dziennikarka w rozmowie z Jastrząb Post.

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska przeprosiła Marinę

Anna Kalczyńska w tym samym wywiadzie zdradziła, że przeprosiła Marinę, wysyłając jej SMS-a. Co więcej, nie powstrzymała się również przed komplementowaniem artystki przed kamerą.

Napisałam do Mariny osobiście, że mam nadzieję, że nie ma mi tego za złe, żeby się nie przejmowała tak dużym oddźwiękiem tej całej historii medialnej, no bo tak jest. Jest piękna, jest zdolna, bardzo popularna, więc siłą rzeczy każda taka historia jest dla jej fanów interesująca, dlatego piszą, i tak będzie– dodała gwiazda.

Anna Kalczyńsla

Marina odpowiedziała na SMS-a Kalczyńskiej, że nie czuje żadnej urazy, a wywiad będzie wspominała bardzo dobrze.

-Ja ze swojej strony lekcję przyjęłam i więcej już tego błędu nie popełnię. Marina mi odpisała, że oczywiście nie czuje się urażona, na wizji wszystko było super, była przemiła rozmowa. Wyjaśniłyśmy sobie wszystko i już- posumowała Anna Kalczyńska na łamach Jastrząb Post.

Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy gwiazdami nie ma żadnego konfliktu, a nawet nigdy tak naprawdę go nie było.

Anna Kalczyńska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl naprędce wycofuje produkt. Zagraża życiu klientów
  2. Znaki zodiaku o niezłomnej woli. Nic im nie przeszkodzi w osiągnięciu celu
  3. Malutki kotek uczy się chodzić. Właściciel uchwycił niezwykły moment stawiania pierwszych kroków
  4. Przypadkiem zobaczyła w sieci zdjęcie ukochanego. Gdy zauważyła jeden szczegół, od razu z nim zerwała
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu