Anna Kalczyńska przeszła zaskakującą metamorfozę. Kobieta opublikowała zdjęcia, na których gołym okiem widać, że postanowiła wprowadzić zmiany w swoim wyglądzie. Schudła 10 kilogramów i całkowicie zmieniła fryzurę. Internauci nie szczędzili pochwał. Twierdzą, że gwiazda wygląda znakomicie, a zmiana wyszła jej na dobre.

Prowadząca poranny program Dzień Dobry TVN zaskoczyła swoich fanów. Postanowiła wprowadzić coś nowego w swoim wyglądzie, czym oczarowała internautów. Pod opublikowanymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy pochwalających nowy image prezenterki.

Prowadząca Dzień Dobry TVN przestrzega obostrzeń

Mimo trwającej pandemii Anna Kalczyńska sumiennie wykonuje swoje obowiązki i stosuje się do zarządzanych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Niejednokrotnie można było dostrzec kobietę wysiadającą z samochodu przed studiem w maseczce i rękawiczkach.

Poza rzetelnie wykonywaną pracą oraz wywiązywaniem się z zaleceń rządu kobieta dba także o swoją rodzinę. Niedawno na mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z wakacji, które spędziła z rodziną i przyjaciółmi. Można było zauważyć na nich kilka rzeczy, które szczególnie przyciągnęły wzrok internautów. Fani byli zachwyceni.

  1. Trwa walka o życie, wielki wybuch w Polsce. Ściągnięto specjalistyczną grupę, na miejscu jest 9 zastępów straży
  2. Grozi ci mandat, o którym możesz nawet nie wiedzieć. Chodzi o naprawdę pokaźną kwotę

Anna Kalczyńska przeszła metamorfozę

Popularna prowadząca program Dzień Dobry TVN wprowadziła kilka zmian w swoim życiu. Za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się zdjęciami, na których efekty widoczne są gołym okiem. Gwiazda schudła 10 kilogramów i zmieniła kolor włosów. Gwiazda opowiedziała o swoim sekrecie odchudzania. Kobieta odstawiła wysokokaloryczne posiłki i rozpoczęła intensywne ćwiczenia:

– Muszę dużo biegać, jeździć na rowerze, mało jeść i pić dużo wody – cytuje viva.pl.

Na zamieszczonych zdjęciach Anna pozuje przed studiem Dzień Dobry TVN. Kobieta przywdziała jasny płaszcz, który w talii przewiązany jest paskiem. Do tego ubrała jasne buty oraz dużą torebkę. Fani twierdzą, że gwiazda wygląda bardzo dobrze. Posypało się wiele komentarzy pochlebiających prezenterce:

– Co Pani robi, że każdego dnia wygląda Pani tak pięknie?! – pisze jedna z internautek.

Niejednokrotnie gwiazda chwaliła się swoimi zjawiskowymi stylizacjami, które wprawiały w zachwyt fanów. Tym razem przeszła samą siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Anna Kalczyńska zaskoczyła swoich fanów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Prowadząca Dzień Dobry TVN przeszła totalną metamorfozę. Wygląda naprawdę znakomicie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie
  2. Wiele ofiar śmiertelnych. Doszło do wielkiej eksplozji. Wiadomości ze świata
  3. Małżeństwo rozstało się dzień po ślubie. Powód nagłej decyzji jest wstrząsający
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Zbliża się wielka katastrofa, ludzie już zaczęli uciekać. Dramatyczne doniesienia z Japonii
  6. Masowo popełniamy 5 błędów w pieczeniu ciast, dlatego nie wychodzą albo pojawia się zakalec. Każdy z nas zrobił choć jedną rzecz z listy

Źródło: jastrzapost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl