Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Kalczyńska pokazała męża. Mało kto wie, że to przystojny członek zarządu TVN
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 10.07.2020 00:34

Anna Kalczyńska pokazała męża. Mało kto wie, że to przystojny członek zarządu TVN

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Mąż Anny Kalczyńskiej to członek zarządu TVN. Para poznała się w pracy i od razu zapałała do siebie uczuciem. Oboje byli dopiero na początku swojej kariery w stacji. Od kiedy są razem, są uznawani za najbardziej zgodną parę show-biznesu.

Anna Kalczyńska pokazała w swoich mediach społecznościowych męża. Para jest ze sobą od 2007 roku. Przez ten czas na świat przyszło troje ich dzieci. Choć dziennikarka często dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach, rzadko wspomina o swoim ukochanym. Mało kto więc wie, że jest to członek zarządu TVN.

Anna Kalczyńska: mąż

Mąż dziennikarki to Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN. Para poznała się właśnie podczas pracy w stacji i zapałała do siebie uczuciem. Ostatnio prowadząca Dzień dobry TVN pochwaliła się, jak spędza wakacje. Okazuje się, że z mężem od początku swojej znajomości często podróżują.

Na zdjęciu, jakie opublikowała gwiazda widać jej męża, który siedzi za kierownicą kampera. Dziennikarka coraz częściej publikuje fotografie z podróży wraz ze swoim przystojnym mężem i komentuje, że podróże weszły w nawyk całej jej rodzinie.

  1. Ukochana przez Polaków gwiazda „Rancza” pojawi się w hicie TVN. Widzowie będą zachwyceni, wielki powrót
  2. Nagle zauważyła u siebie obrzęki na nogach i osłabienie mięśni. Wszystko przez jeden produkt, od razu z niego zrezygnowała
  3. Jeśli kupiłeś popularny w sezonie letnim produkt, lepiej od razu go wyrzuć. GIS wykrył niebezpieczną bakterię, zagraża zdrowiu

Anna Kalczyńska na wakacjach

– Kiedy się poznaliśmy, każdy weekend spędzaliśmy na wyjeździe, a to w skałki, a to na rowery, to na narty, to do znajomych do Krakowa… i tak jest do dziś – opowiada w poście dziennikarka i dodaje:

– Kiedy rodziły się dzieci, pakowałam tylko trochę więcej ubrań dla kolejnych pociech i choć pakować się nie znoszę, weszło mi to już w krew. […] Jak więc możemy spędzać wakacje? Włócząc się po kraju kamperem, już drugi tydzień – opisuje gwiazda.

To właśnie dzięki zdjęciom ze wspólnych podróży mamy możliwość poznać bliżej męża dziennikarki. Oboje raczej unikają ścianek czy wspólnych wizyt na branżowych bankietach. Skupiają się raczej na swoich rodzinie i spędzanie czasu z dziećmi. Dziennikarka nie raz wspominała, że macierzyństwo jest dla niej trudne. W ciągu trzech lat gwiazda urodziła troje dzieci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna kalczyńska

Para nie wyobraża sobie inaczej spędzać wolnych dni, niż w podróży.

anna kalczyńska

Dzieci dziennikarki od małego są przyzwyczajone do podróżowania. Prowadząca Dzień dobry TVN często zaznacza, że jest dumna z ciekawości świata swoich pociech.

anna kalczyńska

Małżeństwo jest uznawane za najbardziej pozytywne i zgodne w polskim show-biznesie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłych
  2. Chcą wprowadzić do kraju kolejne restrykcje. Zaskakująca odpowiedź premiera europejskiego kraju
  3. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  4. Wielu podejrzewało Agatę Buzek o zaburzenia odżywiania, aktorka jest chudziutka. Prawda o jej figurze jest bardzo smutna
  5. Kim był ojciec Rafała Trzaskowskiego? Wiele nieprawdziwych historii trafiło do sieci, znamy niezwykłą prawdę
  6. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

Źródło: plejada.pl