Anna Kalczyńska wspomina tatę we wzruszającym wpisie.”Tej dziewczynce Tata nie powie już jaka jest mądra i dzielna”

Anna Kalczyńska

instagram.com/annakalczynskam

Anna Kalczyńska zamieściła na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii sprzed lat pozuje wraz ze swoim zmarłym niedawno ojcem. Tata prezenterki Dzień Dobry TVN zmarł 10 września, a gwiazda czule żegna go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieściła wzruszający wpis. Tej dziewczynce Tata nie powie już, jaka jest mądra i dzielna – czytamy w poście.

Ojciec Anny Kalczyńskiej zmarł 10 września br. Pogrążona w żałobie dziennikarka nie komentowała śmierci ukochanego taty, aż do dziś. Opublikowała na Instagramie poruszający wpis, do którego dodała urocze zdjęcie z ojcem z dzieciństwa. Prezenterka może liczyć na wiele słów wparcia, także od koleżanek z branży.

Anna Kalczyńska straciła ojca

10 września odszedł ojciec Anny Kalczyńskiej. Krzysztof Kalczyński zmarł w wieku 87 lat. Szerszej publiczności znany był jako aktor, który grał m.in. w serialu Klan, czy Na Wspólnej. Pogrążona w żałobie Anna Kalczyńska nie odnosiła się publicznie do śmierci taty, aż do dzisiaj, kiedy to zamieściła pożegnalny wpis.

instagram.com/annakalczynskam

Tej dziewczynce Tata nie powie już, jaka jest mądra i dzielna. Dziś ta dziewczynka musi sama być mądra i ładnie się pożegnać…chociaż tupie nóżką i nie chce – zaczęła Kalczyńska.

Do wpisu dołączyła również dwa zdjęcia. Jedno z dzieciństwa, gdzie pozuje wraz z ojcem, a także zdjęcie taty zrobione całkiem niedawno.

– W imieniu Mamy, Marysi i Filipa, dziękuję za kondolencje, wszystkie dobre słowa otuchy i wsparcia. Były i są dla nas bardzo ważne. Mamy z Tatą dużo przyjaciół. W ostatnich dniach dotarło do mnie, że to najlepsze, czego nas nauczył i co nam zostawił – Was. (…) Do zobaczenia, Tato. Kocham Cię – zakończyła dziennikarka.

instagram.com/annakalczynskam

Anna Kalczyńska w żałobie

Anna Kalczyńska może liczyć na wielu słów wsparcia od fanów, a także od koleżanek z branży, które również wyraziły swoje współczucie w komentarzach.

Aniu, takiej straty nie da się załatać, ale da się żyć. Choć tęsknota wraca jak szalona i porywa Cię w otchłań wspomnień… rozumiem Cię bardzo- napisała Agata Młynarska.

Aniu, najczulej przytulam. Wiem jak bardzo boli to rozstanie – dodała Hanna Lis.

Swoje współczucie wyraziły również Beata Tadla, Joanna Racewicz, Kinga Rusin i Kasia Sokołowska.

instagram.com/annakalczynskam

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s będzie zwalniał pracowników. Powód jest dość zadziwiający
  2. Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi. Zamiast tego przeczytała kilka smsów niewiernego narzeczonego
  3. Barbara Kurdej-Szatan o słabych ocenach w TzG „To jest przykre, po prostu to jest przykre”
  4. Pies został wychowany przez koty. Zachowuje się i rusza jak one [ZDJĘCIA]
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
Robert Głowacki: Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.